Prodej rodinného domu se zahradou v Kaplici

8 200 000 Kč za nemovitost

E Nehospodárná

Kaplice Klidná část obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou nacházející se v oblíbené a klidné lokalitě města Kaplice v Jihočeském kraji v okrese Český Krumlov.

Jedná se o samostatně stojící podsklepený dům s obytným podkrovím, který svým dispozičním řešením je vhodný jak pro vícečlennou rodinu, tak pro dvougenerační bydlení.

Dům byl kolaudován v r. 1982 a po celou dobu je pečlivě udržován v dobrém stavu. V r. 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, obsahující zateplení včetně nové fasády, nová plastová okna v celém domě, nové radiátory i vodovodní trubky.

V suterénu najdeme veškeré technické zázemí včetně garáže a dílny, dále kotelnu s odděleným prostorem pro skladování paliva, prádelnu, sklep a chodbu se schodištěm do přízemí.

Přízemí má dispozici bytové jednotky 3+1 a je prakticky řešeno, vstupy z předsíně do všech místností jsou samostatné. Sestává se ze vstupní verandy, předsíně, kuchyně se spíží, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, koupelny a WC. Jižní stranu obývacího pokoje a ložnice lemuje balkon, který je z obou místností přístupný.

Podkroví o současné dispozici 2+1 lze rozšířit o půdní vestavbu, což nabízí prostorný půdní prostor rozprostřen nad celým podkrovím. Nyní se sestává z haly, kde je vše připraveno pro kuchyni, dvou pokojů, koupelny s WC, dvou menších místností v podkrovních prostorech a balkonu, ze kterého je nádherný pohled na celé město a okolí. Užitná plocha místností včetně sociálního zařízení bez balkonů, sklepů a ostatního příslušenství je cca 135 m2. Orientační půdorysy všech podlaží najdete ve fotodokumentaci.

Dům je napojen na veškeré veřejné sítě – elektřina, voda, plyn a kanalizace. Topení ústřední, řešeno kombinací plynového kotle a kotle na tuhá paliva, ohřev vody novým kombinovaným bojlerem.

Celková plocha pozemku činí 742 m2, z toho zastavěná plocha domu včetně nádvoří je 160 m2. V zadní části pozemku stojí garáž o ploše 32 m2. Součástí garáže je praktická montážní jáma a sklep k uskladnění zeleniny a ovoce. Slunná zahrada o výměře 538 m2 nabízí příjemné posezení v zahradním altánu s krbem, dále je tu skleník a ohraničený dvorek.

Velkým plusem je docházková vzdálenost do centra města Kaplice, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost – městský úřad, školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní středisko, poštu, sportovní vyžití. Nemovitost je také vzhledem ke svému umístění vhodná pro občany dojíždějící za prací do Rakouska, hraniční přechod Dolní Dvořiště 10 km.

Prostřednictvím našeho odborného hypotečního makléře Vám ráda pomohu zajistit nejvýhodnější financování.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky nemovitosti mne prosím kontaktujte.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu s garáží, zahradou a zahradním domkem v Kaplici

Prodej rodinného domu s garáží, zahradou a zahradním domkem v Kaplici

Nabízíme ke koupi rodinný dům s garáží a zahradou nacházející se v jedné z nejhezčích a nejžádanějších lokalit města Kaplice v okrese Český Krumlov. Samostatně stojící rodinný dům obklopený udržovanou z...

8 490 000 Kč za nemovitost

Prodej řadového domu se zahradou v Kaplici

Prodej řadového domu se zahradou v Kaplici

Nabízíme k prodeji velmi pěkný řadový dům v Kaplici v Jihočeském kraji, okres Český Krumlov. Jedná se o vícepodlažní řadový dům ve velmi dobrém stavu. Byl postaven před 35 lety a následně zmodernizován pečl...

6 990 000 Kč za nemovitost

Prodej domu v osobním vlastnictví 145 m2, Kaplice

Prodej domu v osobním vlastnictví 145 m2, Kaplice

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou a garáží nacházející se v klidné části obce Kaplice v Jihočeském kraji, okres Český Krumlov. Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný domek s obytným ...

5 900 000 Kč za nemovitost

Prodej rodinného domu v Klení u Benešova nad Černou

Prodej rodinného domu v Klení u Benešova nad Černou

Nabízíme k prodeji rodinný dům, kolaudovaný v roce 2010, v klidné části obce Klení, 4 km od Benešova nad Černou. Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a zdravé prostředí pro sv�...

4 990 000 Kč za nemovitost

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům poblíž centra Trhových Svinů, který je vhodný jak k bytové výstavbě, tak ke komerčnímu využití. Jedná se o objekt bývalé restaurace s nebytovým prostorem a byty. Dům je urče...

8 480 000 Kč za nemovitost