Prodej rodinného domu s garáží, zahradou a zahradním domkem v Kaplici

8 490 000 Kč za nemovitost

C Úsporná

Kaplice Klidná část obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi rodinný dům s garáží a zahradou nacházející se v jedné z nejhezčích a nejžádanějších lokalit města Kaplice v okrese Český Krumlov.

Samostatně stojící rodinný dům obklopený udržovanou zahradou se sestává ze suterénu, přízemí a obytného podkroví.

Domek je prostorný, vhodný pro vícečlennou rodinu. Nabízí se zde také možnost vícegeneračního bydlení, jelikož dispoziční řešení domu lze rozdělit na dvě bytové jednotky, 3+1 v přízemí a 2+ kk v podkroví.

V suterénu (87 m2) najdeme garáž s místem pro dílnu, prádelnu, sklad a kotelnu s místností pro složení např. většího množství dřeva.

Do přízemí (90 m2) se vchází po schodišti do zádveří a chodby, ze které samostatným vchodem do obývacího pokoje, kuchyně se spíží, ložnice a koupelny s WC. Z kuchyně je další vchod do druhé ložnice či dětského pokoje.

Podkroví (48 m2) se sestává z místnosti s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC a dvou využívaných půdních prostorů (31 m2).

Topení v celém domě je ústřední. Jsou zde dvě možnosti vytápění - plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva umístěným v kotelně. Elektřina, plyn, voda i odpad jsou napojeny na veřejné sítě.

Dům byl zkolaudován v r. 1984 a je ve velmi dobrém stavu, pečlivě udržován. V r. 2010 proběhla rekonstrukce, nová kvalitní střecha (tašky Tondach), plastová okna a fasáda.

Pozemek je oplocený, jeho celková plocha činí 838 m2, z toho zastavěná plocha domu 124 m2 a zahradního domku 18 m2. Zahradní domek je zděný, podsklepený a sklep rozdělen na dvě části pro potřebu skladování ovoce a zeleniny. Za ním je oddělený menší dvorek. Zahrada je z větší části okrasná, krásně udržovaná. Součástí zahrady je větší skleník, prakticky upravené záhony ale i příjemný prostor pro posezení u venkovního krbu.

Velkou výhodou je umístění nemovitosti v klidné zástavbě rodinných domů a přitom dá se říci v těsné docházkové blízkosti centra města Kaplice, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost – městský úřad, školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní středisko, poštu, autobusové spojení ale i sportovní vyžití.

Prostřednictvím našeho odborného hypotečního makléře Vám ráda pomohu zajistit nejvýhodnější financování. Při rychlém jednání možnost slevy.

Pro sdělení bližších informací nebo v případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktujte.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou v Kaplici

Prodej rodinného domu se zahradou v Kaplici

Nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou nacházející se v oblíbené a klidné lokalitě města Kaplice v Jihočeském kraji v okrese Český Krumlov. Jedná se o samostatně stojící podsklepený dům s obytným podkrov�...

8 200 000 Kč za nemovitost

Prodej řadového domu se zahradou v Kaplici

Prodej řadového domu se zahradou v Kaplici

Nabízíme k prodeji velmi pěkný řadový dům v Kaplici v Jihočeském kraji, okres Český Krumlov. Jedná se o vícepodlažní řadový dům ve velmi dobrém stavu. Byl postaven před 35 lety a následně zmodernizován pečl...

6 990 000 Kč za nemovitost

Prodej domu v osobním vlastnictví 145 m2, Kaplice

Prodej domu v osobním vlastnictví 145 m2, Kaplice

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou a garáží nacházející se v klidné části obce Kaplice v Jihočeském kraji, okres Český Krumlov. Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný domek s obytným ...

5 900 000 Kč za nemovitost

Prodej rodinného domu v Klení u Benešova nad Černou

Prodej rodinného domu v Klení u Benešova nad Černou

Nabízíme k prodeji rodinný dům, kolaudovaný v roce 2010, v klidné části obce Klení, 4 km od Benešova nad Černou. Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a zdravé prostředí pro sv�...

4 990 000 Kč za nemovitost

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům poblíž centra Trhových Svinů, který je vhodný jak k bytové výstavbě, tak ke komerčnímu využití. Jedná se o objekt bývalé restaurace s nebytovým prostorem a byty. Dům je urče...

8 480 000 Kč za nemovitost