Prodej řadového domu se zahradou v Kaplici

6 990 000 Kč za nemovitost

C Úsporná

Kaplice klidná část obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji velmi pěkný řadový dům v Kaplici v Jihočeském kraji, okres Český Krumlov.

Jedná se o vícepodlažní řadový dům ve velmi dobrém stavu. Byl postaven před 35 lety a následně zmodernizován pečlivě provedenou kompletní rekonstrukcí včetně zateplení. Okna, dveře vnitřní i venkovní, schodiště, kuchyňská linka, vše je z kvalitního dřeva - dubu, děláno na zakázku.

Dispoziční řešení místností se rozprostírá do třech podlaží - suterénu, přízemí a podkroví.

Suterén, do kterého je přístup z přízemí a ze zahrady se sestává ze vstupní haly 7,94 m2, chodby 4,9 m2, dvou pokojů 12,9 m2 a 11,7 m2, dílny 13,64 m2, koupelny se sprchovým koutem, vanou a WC 5,34 m2, technické místnosti 8,9 m2, skladu 3,9 m2 a studeného skladu 8,4 m2.

Do přízemí je hlavní vchod z Linecké ulice a sestává se ze vstupní haly 9,58 m2, kuchyně s jídelnou 14,50 m2, obývacího pokoje 29,07 m2, dětského pokoje 12,31 m2, koupelny se sprchovým koutem a WC 2,39 m2, balkonu a schodiště.

Podkroví se sestává z prostorné ložnice se zabudovanými skříněmi 43,31 m2, komory 9,58 m2 a koupelny s vanou a WC 13,5 m2.

Nabízí se zde možnost vícegeneračního bydlení, případně i rozdělení do dvou bytových jednotek, při čemž každá bytová jednotka může mít samostatný vchod.

Orientační nákres půdorysů jednotlivých podlaží najdete ve fotodokumentaci.

Topení v celém domě je ústřední se samostatnou regulací do každého podlaží, řešeno plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody a je umístěný v suterénu v technické místnosti. Do domu byla nainstalována klimatizace. Elektřina, plyn, voda i odpad napojeno na veřejné sítě.

Celková plocha pozemku domu a zahrady činí 396 m2, z toho zastavěná plocha 151 m2. K příjemnému posezení slouží terasa v suterénu se zabudovaným bazénem s pohledem a vstupem na zahradu, kterou si nový majitel může přizpůsobit svému vkusu - k zahradničení nebo jako okrasnou.

U domu je od města Kaplice zajištěno parkovací stání pro dvě osobní auta.

Nemovitost se nachází v docházkové vzdálenosti do centra města Kaplice, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost – městský úřad, školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní středisko, poštu, sportovní vyžití.

Pro sdělení více informací a domluvení prohlídky mne prosím kontaktujte.

Prostřednictvím našeho odborného hypotečního makléře Vám ráda pomohu zajistit nejvýhodnější financování.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu s garáží, zahradou a zahradním domkem v Kaplici

Prodej rodinného domu s garáží, zahradou a zahradním domkem v Kaplici

Nabízíme ke koupi rodinný dům s garáží a zahradou nacházející se v jedné z nejhezčích a nejžádanějších lokalit města Kaplice v okrese Český Krumlov. Samostatně stojící rodinný dům obklopený udržovanou z...

8 490 000 Kč za nemovitost

Prodej rodinného domu se zahradou v Kaplici

Prodej rodinného domu se zahradou v Kaplici

Nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou nacházející se v oblíbené a klidné lokalitě města Kaplice v Jihočeském kraji v okrese Český Krumlov. Jedná se o samostatně stojící podsklepený dům s obytným podkrov�...

8 900 000 Kč za nemovitost

cena k jednání

Prodej novostavby RD se zahradou, Přídolí u Českého Krumlova

Prodej novostavby RD se zahradou, Přídolí u Českého Krumlova

Exkluzivně nabízím k prodeji energeticky úspornou novostavbu rodinného domu se zahradou a parkovacím stáním v obci Přídolí, pouhých 6 km jihovýchodně od Českého Krumlova. Dvoupodlažní zděný dům o zastavěné p...

9 800 000 Kč za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení u rakouských hranic v Horním Dvořišti, 4 020 m2

Prodej pozemku pro bydlení u rakouských hranic v Horním Dvořišti, 4 020 m2

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek rozprostírající se na slunném místě Novohradského podhůří na okraji klidného městečka Horní Dvořiště, patřící mezi nejjižněji položené obce České republiky ...

5 990 000 Kč za nemovitost

1 490 Kč/m2

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům poblíž centra Trhových Svinů, který je vhodný jak k bytové výstavbě, tak ke komerčnímu využití. Jedná se o objekt bývalé restaurace s nebytovým prostorem a byty. Dům je urče...

8 480 000 Kč za nemovitost