Prodej rodinného domu s velkou zahradou v klidné části Sezimova Ústí

12 900 000 Kč za nemovitost

C Úsporná

Sezimovo Ústí

  | mapa

Nabízím k prodeji rodinný dům po kompletní rekonstrukci s velkou zahradou v klidné části Sezimova Ústí („na Koreji“). Dispozice domu je 5+1 se dvěma koupelnami. Užitná plocha je 209 m2 a poskytuje dostatek prostoru pro každého člena rodiny. Rozloha celého pozemku je 1 197 m2.

Dům byl kolaudován v roce 1970 a prošel kompletní rekonstrukcí. Nová je střecha, plastová okna a dveře, zateplení domu, fasáda, elektrické rozvody, podlahy, kuchyně a koupelny. Střecha je osazena fotovoltaickými panely.

Vyzdvihnout je potřeba opravdu velikou a krásně udržovanou zahradu. Dominantou zahrady je zahradní pergola s grilem, kde budete rádi trávit příjemné letní dny a možná i konat zahradní slavnosti. Víno a pivo jistě poteče proudem a vůně grilovaného masa se ponese do širého okolí. Z pergoly nebo od bazénu je dobrý výhled na celou plochu zahrady, takže se můžete věnovat relaxaci, ale stále mít pod dohledem své rozjařené děti. Ty budou mít na zahradě spousty prostoru pro své dovádění a hry.

Sekačku na trávu a další zahradní vybavení schováte bez problémů do zahradního domku. Pod střechu dáte i dostatečnou zásobu dřeva. Praktická je branka na konci zahrady, kterou se dostanete přímo před obchod COOP, který má otevřeno každý den. Zásobit se tedy čerstvým pečivem či „pitivem“ na již zmíněnou zahraní slavnost bude hračka.

Dům má velice dobře propracované vytápění a ohřev vody pro minimalizaci nákladů na bydlení. Vytápění je možné zemním plynem nebo krbovými kamny s výměníkem. Ohřev vody je zajištěn kombinovaným boilerem pomocí elektřiny z FVE nebo plynem, popř. krbovými kamny. Vše je řízeno automaticky elektronickým řídícím panelem s možností dálkového sledování např. přes mobilní telefon. Součástí fotovoltaické elektrárny jsou akumulátory k uchování elektřiny pro již zmíněný ohřev vody nebo pro provoz domácích spotřebičů. Jako třešnička na dortu je potom ohřev vody v bazénu.

Celý dům je podsklepen. Ve sklepě se nachází technické zázemí FVE, plynový kotel, boiler atd. Dále sklep nabízí spousty úložného prostoru nebo prostor například pro saunu, posilovnu, dílnu či jiné koníčky. K domu náleží garáž a kryté parkovací stání. Nechybí ani dílnička s letní kuchyňkou.

Zastávka MHD je 5 minut pešky. Na vlak půjdete cca 10 minut. V blízkosti je restaurace, les, venkovní posilovna, koupaliště nebo třeba sportovní hala. Zhruba 1 km daleko je školka, škola a nákupní zóna.

Jedná se o velice klidnou lokalitu. Nemovitost je skvělou volbou pro rodiny hledající bezpečné a klidné bydlení. V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Rádi Vám pomůžeme i s financováním nemovitosti.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej komerčního objektu 180 m2, Týn nad Vltavou

Prodej komerčního objektu 180 m2, Týn nad Vltavou

Exkluzivně nabízíme ke koupi jedinečnou komerční nemovitost na velmi lukrativním místě v bezprostřední blízkosti obchodních řetězců Lidl, Penny atd., jehož součástí je budova zkolaudovaná jako autoservis a my�...

9 990 000 Kč za nemovitost