Prodej hotelového apartmánu, 24 m2, Železná Ruda

1 650 000 Kč za nemovitost

Transakční poplatky jsou 6,5% z ceny a jsou připočítány k ceně

G Mimořádně nehospodárná

Železná Ruda Centrum obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji apartmán v oblíbené turistické oblasti Bavorského lesa, v obci Bayerisch Eisenstein, ležící v těsné blízkosti hraničního přechodu Železná Ruda. Apartmán se nachází v Hotelovém komplexu Hotel Das Waldkönig. V hotelu je 50 apartmánů, hotel má restauraci, bazén a saunu.

Apartmán č. 2 s balkonem se nachází v 1. patře hotelu Das Waldkönig, je orientovaný na SV. Apartmán je jednopokojový s příslušenstvím, prošel kompletní rekonstrukcí (nová koupelna, nový nábytek v pokoji).

Výměra apartmánu podle prohlášení vlastníka je 24,38 m2.

Tento apartmán kupujete do osobního vlastnictví, jako kombinaci investice a vlastního využívání s garantovaným výnosem ve výši 1.475,- EUR/rok. Pachtovní smlouva se uzavírá na 5 let. Smlouva Je uzavřená od 01.11.2021. Výnos je vyplácen od 2. roku pachtu t.j. od 01.11.2022.

Po 5-ti letech se může vlastník rozhodnout, zda chce v pachtu pokračovat, nebo bude mít apartmán k vlastnímu využívání. Apartmán pak může využívat sám, nebo ho pronajme přes cestovní portály apod.

Podrobnosti viz pachtovní smlouva na vyžádání u makléře.

V rámci pachtovní smlouvy za Vás hradí provozovatel měsíční poplatky (elektřina, voda, topení), k vlastnímu využívání máte 28 dní v roce zdarma.

Apartmán můžete využívat jako „chatu, nebo chalupu“, o apartmán se ale nemusíte starat, správa hotelu zajišťuje veškerý chod, využíváte jen výhod hotelu jako je restaurace, bazén, sauna, parkování.

Přednostmi apartmánu jsou:

- skvělá poloha na území Bavorského lesa, v blízkosti Grosser Arber a nedaleké Šumavy s řadou možností vyžití pro celou rodinu v létě i v zimě;

- neplatíte žádné měsíční poplatky s výjimkou jednorázového poplatku za úklid při Vašem pobytu;

- apartmán a služby hotelu využíváte pro sebe, rodinu a známé zdarma 28 dní v roce;

- Bavorský les (Bayerischer Wald) - německá část Šumavy nabízí nespočet možností, jak strávit skvělý víkend či dovolenou, česká strana Šumavy je doslova na dosah.

Lokalita:

Bayerisch Eisenstein, městečko s necelými 1000 obyvateli, leží v údolí řeky Řezná (Großer Regen), v tzv. Železnorudském údolí, uzavřeném mezi Svarohem (Zwercheck), Špičákem (Spitzberg) a Pancířem (Panzer) ze severu a zároveň Velkým Javorem (Großer Arber) z jihu, napříč je údolí děleno státní hranicí s Českou republikou. Bavorská Ruda (Bayerisch Eisenstein) se řadí mezi obce Národního parku Bavorský les.

Obec je vzdálena zhruba 16 km severně od Zwieselu a 26 km od krajského města Regen. Z hraničního nádraží jezdí vlaky směrem na Klatovy, Plzeň a Prahu.

Bayerisch Eisenstein je vhodná pro milovníky přírody, je klidným turistickým místem s řadou vyžití v zimě (Grosser Arber, Špičák v ČR) i v létě.

Apartmán s vlastním příslušenstvím prošel kompletní rekonstrukcí, součástí je balkon.

Aktuální nabídku naleznete na www.apartmanybavorskyles.cz

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej hotelového apartmánu, 20 m2, Železná Ruda

Prodej hotelového apartmánu, 20 m2, Železná Ruda

Nabízíme k prodeji apartmán v oblíbené turistické oblasti Bavorského lesa, v obci Bayerisch Eisenstein, ležící v těsné blízkosti hraničního přechodu Železná Ruda. Apartmán se nachází v Hotelovém komplexu Hote...

1 150 000 Kč za nemovitost

Transakční poplatky jsou 6,5% z ceny a jsou připočítány k ceně

Prodej apartmánu 1+kk  s kuchyňkou do OV

Prodej apartmánu 1+kk s kuchyňkou do OV

Nabízíme k prodeji, do osobního vlastnictví apartmánové byty v turistické oblasti Bavorského lesa Grafenwiesen u lázeňského města Bad Kötzting, 20km od hraničního přechodu Svatá Kateřina Proč investovat do těc...

890 000 Kč za nemovitost

víne na apartmanybavorskyles.cz

Prodej hotelového apartmánu, 27,95 m2, Železná Ruda

Prodej hotelového apartmánu, 27,95 m2, Železná Ruda

Nabízíme k prodeji apartmánový byt s balkonem, po kompletní rekonstrukci, v oblíbené turistické oblasti Bavorského lesa, v obci Bayerisch Eisenstein, ležící v těsné blízkosti hraničního přechodu Železná Ruda. A...

1 490 000 Kč za nemovitost

Transakční poplatky jsou 6,5% z ceny a jsou připočítány k ceně.

Prodej apartmánu 2+kk do OV

Prodej apartmánu 2+kk do OV

V nabídce je apartmán č.8 v 1.patře. Apartmán je zařízený, dispozičně 2+kk, výměra je 32,05m2. Součástí je balkon s výhledem na Hohenbogen. Apartmán se skládá z ložnice, obývacího pokoje s malou kuchyňkou a ...

1 400 000 Kč za nemovitost

víne na apartmanybavorskyles.cz

Pozemek o výměře 8040 m2, obec Borová Lada, okr. Prachatice

Pozemek o výměře 8040 m2, obec Borová Lada, okr. Prachatice

Exkluzivně nabízíme pozemek v obci Borová Lada v katastrálním území Paseka u Borových Lad o celkové výměře 8040 m2. Pozemek leží při komunikaci, ze které je přístup. Druh pozemku - evidovaný na KN jako ostatní...

2 412 000 Kč za nemovitost