Prodej hotelového apartmánu, 20 m2, Železná Ruda

1 150 000 Kč za nemovitost

Transakční poplatky jsou 6,5% z ceny a jsou připočítány k ceně

G Mimořádně nehospodárná

Železná Ruda Centrum obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji apartmán v oblíbené turistické oblasti Bavorského lesa, v obci Bayerisch Eisenstein, ležící v těsné blízkosti hraničního přechodu Železná Ruda. Apartmán se nachází v Hotelovém komplexu Hotel Das Waldkönig. V hotelu je 50 apartmánů, hotel má restauraci, bazén a saunu. Apartmán č.33 se nachází v 2. patře hotelu Das Waldkönig, je orientovaný na J. Apartmán je jednopokojový s příslušenstvím (koupelna s WC). V pokoji je manželská postel a masivní bavorský nábytek.

Výměra apartmánu podle prohlášení vlastníka je 20,30m2.

Tento apartmán kupujete do osobního vlastnictví, jako kombinaci investice a vlastního využívání s garantovaným výnosem ve výši 1.175,- EUR/rok. Pachtovní smlouva se uzavírá na 5 let. Smlouva Je uzavřená od 01.11.2021. Výnos je vyplácen od 2. roku pachtu t.j. od 01.11.2022.

Po 5-ti letech se může vlastník rozhodnout, zda chce v pachtu pokračovat, nebo bude mít apartmán k vlastnímu využívání. Apartmán pak může využívat sám, nebo ho pronajme přes cestovní portály apod.

Podrobnosti viz pachtovní smlouva na vyžádání u makléře.

V rámci pachtovní smlouvy za Vás hradí provozovatel měsíční poplatky (elektřina, voda, topení), k vlastnímu využívání máte 28 dní v roce zdarma.

Apartmán můžete využívat jako „chatu, nebo chalupu“, o apartmán se ale nemusíte starat, správa hotelu zajišťuje veškerý chod, využíváte jen výhod hotelu jako je restaurace, bazén, sauna, parkování.

Přednostmi apartmánu jsou:

- skvělá poloha na území Bavorského lesa, v blízkosti Grosser Arber a nedaleké Šumavy s řadou možností vyžití pro celou rodinu v létě i v zimě;

- neplatíte žádné měsíční poplatky s výjimkou jednorázového poplatku za úklid při Vašem pobytu;

- apartmán a služby hotelu využíváte pro sebe, rodinu a známé zdarma 28 dní v roce;

- Bavorský les (Bayerischer Wald) - německá část Šumavy nabízí nespočet možností, jak strávit skvělý víkend či dovolenou, česká strana Šumavy je doslova na dosah.

Lokalita:

Bayerisch Eisenstein, městečko s necelými 1000 obyvateli, leží v údolí řeky Řezná (Großer Regen), v tzv. Železnorudském údolí, uzavřeném mezi Svarohem (Zwercheck), Špičákem (Spitzberg) a Pancířem (Panzer) ze severu a zároveň Velkým Javorem (Großer Arber) z jihu, napříč je údolí děleno státní hranicí s Českou republikou. Bavorská Ruda (Bayerisch Eisenstein) se řadí mezi obce Národního parku Bavorský les.

Obec je vzdálena zhruba 16 km severně od Zwieselu a 26 km od krajského města Regen. Z hraničního nádraží jezdí vlaky směrem na Klatovy, Plzeň a Prahu.

Bayerisch Eisenstein je vhodná pro milovníky přírody, je klidným turistickým místem s řadou vyžití v zimě (Grosser Arber, Špičák v ČR) i v létě.

Apartmán s vlastním příslušenstvím prošel kompletní rekonstrukcí, součástí je balkon.

Aktuální nabídku naleznete na www.apartmanybavorskyles.cz

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej apartmánu 1+kk do OV

Prodej apartmánu 1+kk do OV

Nabízíme k prodeji apartmán v oblíbené turistické oblasti Bavorského lesa, v obci Grafenwiesen, ležící v blízkosti hraničního přechodu Svatá Kateřina, resp. Železná Ruda. Apartmán se nachází v hotelovém objek...

900 000 Kč za nemovitost

více na www.apartmanybavorskyles.cz

Prodej apartmánu 1+kk do OV

Prodej apartmánu 1+kk do OV

Aktuálně nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví apartmánový byt č.11 ve 2. patře budovy hotelu Christopherhof v obci Grafenwiesen Obec Grafenwiesen se nachází v turistické oblasti Bavorského lesa u lázeňského ...

1 290 000 Kč za nemovitost

víne na www.apartmanybavorskyles.cz

Prodej apartmánu 2+kk do OV

Prodej apartmánu 2+kk do OV

Aktuálně nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví apartmánový byt č.8 v 1.patře budovy hotelu Christopherhof v obci Grafenwiesen, v turistické oblasti Bavorského lesa u lázeňského města Bad Kötzting v Německu, ...

1 350 000 Kč za nemovitost

víne na www.apartmanybavorskyles.cz

Prodej apartmánu přímo u sjezdovky 1+kk 28m2 do OV na německé straně Šumavy v Mitterfirmiansreutu

Prodej apartmánu přímo u sjezdovky 1+kk 28m2 do OV na německé straně Šumavy v Mitterfirmiansreutu

Exkluzivně nabízíme k prodeji apartmán dispozičně 1+kk o velikosti 28m2 s kuchyňkou, balkonem a příslušenstvím do OV, přímo u sjezdovky v horském středisku na německé straně Šumavy v Hotelu Almberg. Apartmán �...

1 650 000 Kč za nemovitost

převodní poplatek je 6,5% z ceny, platí ho v SRN kupující

Pozemek o výměře 716 m2 Nové Hutě - Pláně

Pozemek o výměře 716 m2 Nové Hutě - Pláně

Nabízíme k prodeji pozemek třech parcelních čísel s celkovou výměrou 716 m2, který se nachází v katastrálním území Nové Hutě. Pozemek je v těsném sousedství u parkoviště Pláně. V zimně výchozí místo pro...

590 000 Kč za nemovitost