Prodej domu Mláka

4 780 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Novosedly nad Nežárkou Okraj obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi přízemní dům s variabilní možností využití, který je v oblíbené rekreační lokalitě Třeboňska, na okraji obce Mláka.

Dům k bydlení či rekreaci se nachází na pozemku o celkové výměře 3 537 m2. Pozemek je rozdělen na několik částí viz foto. U samotného domu se nachází předzahrádka, zajišťující příjemné posezení. Další část pozemku za domem může sloužit k zahradničení. Největší část pozemku je mírně svažitá se vzrostlými stromy a nálety – mohla by sloužit jako sad.

Dispozice hlavní obytné části 3+1 sestává z verandy, koupelny, samostatné toalety, ložnice, obývacího pokoje, pokoje s umyvadlem a lokálními kamínky, kuchyně a komory. V patře se nachází otevřený prostor oddělený od půdního prostoru. Obytný prostor se může rozšířit o půdní vestavbu. Vše je přehledně zobrazeno v přiloženém plánu.

Na dům postavený v roce 1902 navazuje stodola (cca 6,5 m x 4,9 m) s dílnou (cca 2,3m x 4,9 m) a kryté stání. K posezení slouží předzahrádka u domu či prostor před kuchyní.

Dům i vedlejší stavba (stodola) prošla částečnou rekonstrukcí v letech 2000–2013 (střecha na stodole, nové vnitřní omítky, částečně nová špaletová okna, v kuchyni i nová podlaha, elektřina v mědi v obytné části).

K domu náleží nádherná zahrada na konci obce o celkové rozloze 3096 m2, která nabízí možnost pro relaxaci, sad, chov ovcí, koní či zahradničení.

Objekt v posledních letech sloužil k rekreaci a je napojen na veřejný rozvod elektřiny, vody a splašky jsou řešeny vyvážecí jímkou. Vytápění domu zajišťují lokální kamna na tuhá paliva (kamna v obývacím pokoji, pokoji a kuchyni).

Přístup k domu je po veřejné komunikaci. Parkuje se běžně před domem na obecním pozemku (není ale veřejným parkovištem).

Nemovitost v dobrém a udržovaném stavu, s možností okamžitého rekreačního užívání, situovaná na klidném místě a přitom ve vyhledávané lokalitě - to jsou hlavní znaky této nabídky.

Komplexní občanskou vybavenost najdete v 8 km vzdálené Třeboni či v 5 km vzdálené Stráži nad Nežárkou.

V případě zájmu o doplňující informace nebo o prohlídku nemovitosti, mě, prosím, kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej nemovitosti v obci Příbraz

Prodej nemovitosti v obci Příbraz

Nabízíme ke koupi nemovitost s variabilní potenciálem pro další využití, situovanou na rozhraní Třeboňska (15 km Třeboň) a Jindřichohradecka (Jindřichův Hradec 12 km), na návsi v obci Příbraz. Na pozemku s celko...

5 200 000 Kč za nemovitost

Prodej domu s uzavřeným dvorem na Jindřichohradecku

Prodej domu s uzavřeným dvorem na Jindřichohradecku

Nabízíme ke koupi rekonstruovaný objekt s variabilní možností využití, nacházející se na rozhraní Třeboňska a Jindřichohradecka, v obci Hatín ( část Stajka). Na pozemku s celkovou výměrou 667 m2 se nachází st...

4 850 000 Kč za nemovitost

Veselí nad Lužnicí - prodej rodinného domu k bydlení i podnikání

Veselí nad Lužnicí - prodej rodinného domu k bydlení i podnikání

Nabízíme ke koupi rodinný dům situovaný v centrální části obce Veselí nad Lužnicí, Třída Čs. Armády. Kompletně podsklepený rodinný dům z r. 1935 o zastavěné ploše cca 175 m2 je součástí pozemku o celkov�...

3 900 000 Kč za nemovitost

Rekreační zděná chata s vlastním pozemkem 506 m2, Lhota u Vlachnovic

Rekreační zděná chata s vlastním pozemkem 506 m2, Lhota u Vlachnovic

Nabízíme ke koupi zděnou rekreační chatu s terasou postavenou na vlastním pozemku o celkové výměře 506 m2. Chata se nachází u Herdovského rybníku v klidné chatové oblasti obce Lhota u Vlachnovic. V přízemní čá...

2 450 000 Kč za nemovitost

včetně právních služeb a provize RK

Prodej RD se zahradou, obec Borkovice u Veselí nad Lužnicí

Prodej RD se zahradou, obec Borkovice u Veselí nad Lužnicí

Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Borkovice u Veselí nad Lužnicí, zastavěná plocha samotného domu činí 114 m2. K domu náleží celkem 2.995 m2 pozemků ve funkčním celku – nádvoří, zahrada a ostatní plocha ...

4 990 000 Kč za nemovitost