Prodej domu s uzavřeným dvorem na Jindřichohradecku

4 600 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Hatín Okraj obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi rekonstruovaný objekt s variabilní možností využití, nacházející se na rozhraní Třeboňska a Jindřichohradecka, v obci Hatín ( část Stajka).

Na pozemku s celkovou výměrou 667 m2 se nachází stavba objektu k bydlení s uzavřeným dvorem a navazujícími doplňkovými stavbami – stodola, kolna, garáž (dílna) a kryté parkovací stání.

Díky uspořádání objektu a pozemku, poskytuje nemovitost prostor pro klidné trvalé (příp. rekreační) bydlení s dostatkem soukromí.

Dispozice hlavní obytné části ( 4 + 1 ) sestává z prostorné verandy se šatnou, hlavní vstupní chodby, 4 samostatných pokojů, kuchyně s kuchyňskou linkou, 2 samostatných koupelen s WC a komory. Hlavní obytnou místností je prostor s plochou cca 42 m2, další obytná místnost (samostatný vstup a vlastní koupelna s WC) se saunou a krbem má plochu cca 27 m2, zbývající 2 pokoje (17 m2 a 16 m2) jsou částečně průchozí.

Objekt je podsklepený – velký sklep nabízí dostatek prostoru pro uskladnění nejen ovoce a zeleniny.

Celá nemovitost prošla v minulosti zásadní rekonstrukcí – má vyměněná okna (plast), vyměněnou střešní krytinu, nové rozvody ústředního topení, rekonstruované omítky a koupelny, atd. Stav domu je průběžně udržovaný, bez nároku na další zásadní investice.

Objekt je napojen na veřejný rozvod elektřiny, plynu, vody a kanalizace. Vytápění domu je zajištěno ústředním topením s kondenzačním plynovým kotlem, případně kotlem na tuhá paliva.

Na obytnou část navazuje stodola (10 x 6,5 m) s odděleným dřevníkem, která poskytuje dostatek úložného prostoru. V jižní části dvora je garáž – dílna s navazujícím zastřešeným prostorem (parkovací stání, sklad).

V obci je základní občanská vybavenost (OÚ, obchod, restaurace), komplexní vybavenost najdete v 7 km vzdáleném Jindřichově Hradci.

Nemovitost v dobrém a udržovaném stavu, s možností okamžitého užívání bez nároků na další investice, situovaná na klidném místě a přitom ve vyhledávané lokalitě - to jsou hlavní znaky této nabídky.

V případě zájmu o doplňují informace nebo o prohlídku nemovitosti, mne prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej nemovitosti v obci Příbraz

Prodej nemovitosti v obci Příbraz

Nabízíme ke koupi nemovitost s variabilní potenciálem pro další využití, situovanou na rozhraní Třeboňska (15 km Třeboň) a Jindřichohradecka (Jindřichův Hradec 12 km), na návsi v obci Příbraz. Na pozemku s celko...

5 200 000 Kč za nemovitost

Prodej domu Mláka

Prodej domu Mláka

Nabízíme ke koupi přízemní dům s variabilní možností využití, který je v oblíbené rekreační lokalitě Třeboňska, na okraji obce Mláka. Dům k bydlení či rekreaci se nachází na pozemku o celkové výměře 3 ...

3 900 000 Kč za nemovitost

Prodej pěkné stavební parcely o výměře 2.199 m2  v klidné lokalitě 3 km od Soběslavi

Prodej pěkné stavební parcely o výměře 2.199 m2 v klidné lokalitě 3 km od Soběslavi

Nabízíme ke koupi větší stavební pozemek o celkové výměře 2.199 m2. Parcela se nachází v klidné lokalitě na okraji obce Sedlečko u Soběslavě vzdálené 3 km od města Soběslav. Pozemek obdélníkového tvaru o ro...

3 450 000 Kč za nemovitost

včetně právních služeb a provize RK

Prodej stavebního pozemku v obci Želeč na Táborsku

Prodej stavebního pozemku v obci Želeč na Táborsku

Nabízíme ke koupi stavební pozemek, situovaný v klidné lokalitě obce Želeč, vzdálené 6 km od Plané nad Lužnicí (D 3), 9 km od Soběslavi a 12 km od Tábora. Slunný, rovinatý pozemek s krásným výhledem a celkovou ...

2 850 000 Kč za nemovitost

Prodej bytu 3+1 s lodžií v OV s možností dokoupení garáže, Borovany

Prodej bytu 3+1 s lodžií v OV s možností dokoupení garáže, Borovany

Nabízíme ke koupi slunný a prostorný byt 3+1 s lodžií s možností dokoupení samostatné zděné garáže. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve 6. posledním patře panelového domu v klidné a žádané části Boro...

3 100 000 Kč za nemovitost

možnost dokoupení samostatné garáže za 350.500 Kč, včetně právních služeb a provize RK