Přímý výkup nemovitosti

Prodat nemovitost běžným způsobem je vždy výhodnější než přímý výkup. V životě ale nastávají situace, kdy běžný prodej není možný nebo na něj nezbývá čas. Cena, kterou za vaši nemovitost dostanete, bude sice nižší, než kdybyste ji prodávali běžným způsobem, pořád ale máte šanci dostat za ni více peněz, než z nucené dražby či exekuce.

Nejčastější důvody pro rychlý prodej?

Většinou nás první napadnou důvody jako nedostatek finančních prostředků na splácení hypotéky, probíhající exekuce nebo hrozící dražba.

Potřebu rychlé hotovosti ale může vyžadovat i krachující podnikání, nenadálá změna rodinné situace, a nebo jste jen narazili na něco, o čem jste vždy snili a máte strach, že vám to uteče.

Kdy budou peníze a kolik?

Do 24 hodin si prohlédneme nemovitost a nabídneme výkupní cenu. Nemá smysl řešit kolik je to procent z tržní ceny, když tržní cenu stanoví každý znalec i každá realitní kancelář jinou. Samozřejmě to nebude 100% tržní ceny. Výkup vaší nemovitosti zrealizujeme za dohodnutou cenu do 48 hodin.

Vždy se dá najít řešení

Aby bylo řešení, a posun vpřed realizovatelné, je nutné ve všech krizových situacích komunikovat s věřiteli. Pokud například nezvládáte splácet, banka většinou umí vyjít vstříc, když vidí, že jste ochotni daný problém řešit. Zásadní je hlavně nepřestat komunikovat.

Určitě není nutno pokaždé, když nás někdo osloví s žádostí o výkup nemovitosti, opravdu vykupovat a často lze danou nemovitost prodat běžným způsobem.

Pokud jste na pochybách, zda je výkup nemovitosti dobrým řešením vaší situace, neváhejte se na nás obrátit. Třeba společně najdeme i jiná řešení.