Zvíkov u Lišova - prodej novostavby přízemního rodinného domu

7 990 000 Kč za nemovitost

B Velmi úsporná

Zvíkov Klidná část obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji novostavbu přízemního rodinného domu v klidné, malebné jihočeské obci vzdálené 4 km od Lišova a pouhých 11 km z centra Českých Budějovic.

Součástí pozemku o celkové výměře 929 m2 je nepodsklepený bungalov o zastavěné ploše 132,7 m2. Konstrukčním řešením se jedná o rámovou dřevostavbu se sendvičovou skladbou stěn s kvalitním zateplením, střešní konstrukce je se sbíjených vazníků, v části podkroví je vyřešen úložný prostor, betonová střešní krytina Bramac.

Obytná část je dispozičně řešena jako 4+kk s užitnou plochou 114 m2: zádveří, technická místnost, dvě koupelny s WC, komora, obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na zastřešenou, jižně orientovanou terasu a tři samostatné pokoje. Z chodby je výsuvnými schůdky přístup do podkrovního prostoru. Dispozici obytné části s rozměry jednotlivých místností najdete na přiloženém půdorysu.

Vytápění je řešené teplovodními podlahovými rozvody kombinací elektrického kotle a krbovými kamny (komín v obývacím pokoji) s akumulačním zásobníkem 475 l. Jedná se o velmi úsporný zdroj vytápění, bližší informace při prohlídce nemovitosti. Dům je napojený na obecní vodovodní řad, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, kanalizace je vyřešena vlastní čističkou odpadních vod.

Bude předán těsně před dokončením, bez finálních podlahových krytin v domě a na venkovní terase, vnitřních dveří, obkladů, dlažby a sociálního vybavení v koupelnách a bez fasádní barvy. Kupující má tak možnost dokončit interiér dle svých představ a požadavků. Mezi fotodokumentací je vizualizace s návrhem řešení obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny.

Součástí nemovitosti jsou dvě vydlážděná parkovací stání, pozemek bude předán oplocený, z části také vzrostlými okrasnými dřevinami, které zajišťují ve směru od probíhající komunikace příjemné soukromí. Zahrada, díky velikosti i tvaru se přímo nabízí k osázení jak okrasnými, tak užitkovými rostlinami a zbude zde místo i pro bazén nebo jezírko.

Komplexní občanská vybavenost je v Českých Budějovicích, kam jezdí pravidelná autobusová linka nebo v nedalekém Lišově. Ve Zvíkově je MŠ, restaurace a sportovní areál. Obec je obklopená lesy, množstvím rybníků a sítí cyklostezek a turistických tras.

Nemovitost je vhodná zejména pro klienty, kteří chtějí bydlet v domě s velkou zahradou a preferují klidné bydlení, ale přitom v dosahu krajského města. Hlavní předností jsou kromě kvalitního provedení také nízké provozní náklady. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej novostavby rodinného domu, 2 bytové jednotky 2+KK, ul. Školní, obec Rudolfov

Prodej novostavby rodinného domu, 2 bytové jednotky 2+KK, ul. Školní, obec Rudolfov

Exkluzivně nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu v centru obce Rudolfov u Českých Budějovic. Dům o zastavěné ploše 111 m2 je postaven v ulici Školní na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 183 m2. Pat...

7 999 000 Kč za nemovitost

Prodej kompletně zasíťované stavební parcely 823 m2 s pěkným výhledem, Vráto

Prodej kompletně zasíťované stavební parcely 823 m2 s pěkným výhledem, Vráto

Nabízíme ke koupi kompletně zasíťovanou stavební parcelu o výměře 823 m2 s pěkným výhledem v klidné části Českých Budějovic – Vráto. Parcela obdélníkového tvaru s rozměry cca 20 x 40 m má dokončené komp...

4 896 850 Kč za nemovitost

včetně právního servisu a provize RK

Nemanice - prodej samostatné poloviny RD se zahradou, garáží a pergolou

Nemanice - prodej samostatné poloviny RD se zahradou, garáží a pergolou

Nabízíme ke koupi samostatnou polovinu zděného, nepodsklepeného rodinného domu o zastavěné ploše 260 m2, který je rozdělený na dvě bytové jednotky, kdy každá část je přístupná vlastním vchodem a její součá...

9 980 000 Kč za nemovitost

Prodej RD dispozice 5+1, zahrada 331 m2, garáž, Mladé, České Budějovice

Prodej RD dispozice 5+1, zahrada 331 m2, garáž, Mladé, České Budějovice

Nabízíme exkluzivně k prodeji prostorný rodinný dům se zahradou, garáží a s bezproblémovým parkováním na vlastním pozemku ve velmi žádané lokalitě - Mladé. Dům se nachází v klidné ulici v blízkosti centra s...

7 990 000 Kč za nemovitost

Zděný byt 2+kk s balkónem a vlastní garáží v širším centru Č Budějovic

Zděný byt 2+kk s balkónem a vlastní garáží v širším centru Č Budějovic

Nabízíme ke koupi prostorný zděný byt 2+kk s balkónem a vlastní garáží v širším centru Č. Budějovic ulice U Trojice. Byt se nachází ve 3. patře domu s výtahem a jeho okna jsou orientována na východ. Celková p...

5 500 000 Kč za nemovitost

včetně právních služeb a provize RK