Prodej zděné chaty u Slapské přehrady Vestec u Hříměždic s velkým pozemkem.

5 950 000 Kč za nemovitost

Hřiměždice klidná část obce

  | mapa

Nabízím k prodeji zděnou chatu u Slapské přehrady, Vestec u Hříměždic, s velkým pozemkem.

Chata je zděná, podsklepená, s obytným podkrovím o zastavěné ploše 59 m2, kolaudace 1972. Součástí prodeje je soubor pozemků kolem chaty o výměře 1.462 m2. Celková plocha pozemků tedy činí 1.521 m2. Chata má přidělené číslo evidenční.

Pozemek je ze 3/4 obehnán živým plotem, proto poskytuje soukromí a klid. Je rovný, udržovaný a je vhodný pro rodiny, kteří chtějí mít své ratolesti pod dohledem na oploceném pozemku. Součástí je zapuštěný bazén s filtrací (nová bazénová technologie 2018), altán s krytým posezením, hřiště, terasa s výhledem na vltavský říční meandr, dva dřevníky a sklad zapuštěný do svahu.

Do přízemí chaty se vstupuje přes zastřešenou terasu, která lemuje celou jižní a východní část chaty. Ze vstupní chodby (5,5 m2) je vstup do všech místností přízemí. Největší místností přízemí je obývací pokoj propojený s kuchyní (35 m2), které dominuje velký krb. Další alternativy vytápění jsou akumulačními kamna a kamna na pevná paliva. Kuchyně je osazena kuchyňskou linkou a sporákem na PB. Samostatná ložnice přízemí má výměru 8,8 m2. Malý pokoj o výměře 4,6 m2 byl přebudován na saunu, která je plně funkční, ale v případě potřeby lze využít tuto místnost opět jako ložnici. WC v přízemí je samostatné, koupelna je osazena vanou.

Do podkroví se vstupuje po dřevěném schodišti z obývacího pokoje a jsou zde dvě, téměř identické, podkrovní ložnice, každá cca 17 m2.

Celá chata je podsklepena. Původní garáž je dnes využívána jako společenská místnost s krbem, ale může opět sloužit původnímu účelu. Dále je zde dílna a dva sklepy.

Celá chata je ve stavu plně funkčním, průběžně opravovaná a renovovaná.

Velikost pozemku má potenciál výstavby ještě další chaty s vlastní přístupovou cestou.

Vytápění kombinované: akumulační kamna, kamna na pevná paliva a dva krby.

Střecha plechová, stáří 7 let.

Elektřina 240/400 V.

Objekt je zásobován užitkovou vodou z blízkého potoka přes čerpadlo, podzemní vedení a ocelový tlakový zásobník.

Ohřev vody: elektrický bojler.

Odpad: jímka na vyvážení.

V případě zájmu mohu zajistit výhodné financování. Nemovitost je vhodná jako zástava pro financování hypotečním úvěrem.

Kontaktujte makléře nemovitosti