Prodej Vily Žamberk centrum s velkým potenciálem

8 990 000 Kč za nemovitost

Cena k jednání

G Mimořádně nehospodárná

Žamberk centrum obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji dům typu vila v samostatné poloze, nacházející se na adrese Ulice Nádražní Č. p. 551, Část obce Žamberk, Obec Žamberk, okres Ústí nad Orlicí. Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí, která nabízí obrovský potenciál a vysokou návratnost investice. Ideální například pro vybudování ordinace s bydlením, právní kancelář, služby či ubytování. Díky poloze uprostřed města, blízko služeb jako pošta, Městský Úřad a parkovacím místům je tento dům ideální pro budoucí podnikání.

Dům disponuje velkými sklepy, v 1NP pak 4 velké pokoje, nyní průchozí s krásnými dobovými dveřmi a okenicemi, které by stály za to renovovat a udržet tak styl vily. V 2NP pak je nyní 1KK byt. dá se rozšířit o půdní prostory. Mohl by zde vzniknout byt o velikosti 3/1 nebo kanceláře, či 2X garsonka.

Jedná se tedy o patrový objekt s celkem 3 podlažími. I přesto, že je před rekonstrukcí, nabízí neuvěřitelnou užitnou plochu o rozloze 320m² a zastavěnou plochu o velikosti 175m². To znamená, že nový majitel má možnost vytvořit z této nemovitosti naprosto přizpůsobitelný a moderní prostor.

Poloha domu je dalším atraktivním faktorem pro potenciální investory. Nachází se totiž v obci Žamberk, která je velmi žádanou lokalitou pro bydlení a investování. Místní oblast je dobře vybavena veškerou infrastrukturou, včetně škol, obchodů a zdravotnických zařízení. Blízkost přírody a krásného okolí nabízí také mnoho možností pro outdoorové aktivity.

Parkování je k dispozici na obecních plochách, případně si upravit část zahrady jako parkoviště.

Další výhodou této nemovitosti je možnost pronájmu. Díky velkému počtu pokojů a prostorů je možné vytvořit zde například apartmány nebo penzion, což by mohlo přinést stabilní a dlouhodobý příjem majiteli.

Co se týče vybavení, nemovitost je momentálně nevybavená, což je další příležitost pro investora, který si může udělat interiér přesně podle svých představ.

Tato nemovitost je napojena na kanalizaci a přívod plynu je zajištěn plynovodem, což znamená, že všechny potřebné připojení jsou již připraveny.

Pokud jste investor hledající skvělou příležitost s vysokým potenciálem a návratností investice, tato nemovitost je právě pro vás. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej chalupy v Orlických horách

Prodej chalupy v Orlických horách

Nabízíme Vám prodej krásné udržované chalupy v obci Sobkovice v srdci Orlických hor blízko lyžařských center Buková hora, Suchý Vrch a Dolní Morava. Chalupa prošla zdařilou celkovou rekonstrukcí. Je zděná, jako...

6 890 000 Kč za nemovitost

včetně provize RK a právního servisu

Prodej nadstandartního rodinného domu s bazénem a 3 bytovými jednotkami

Prodej nadstandartního rodinného domu s bazénem a 3 bytovými jednotkami

Nazíme k prodeji rodinný dům, nacházející se na adrese Ulice Pod Březinou Č. p. 429, v části obce Parník, v obci Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí. Tento cihlový samostatný objekt má atypický vzhled a je p...

9 900 000 Kč za nemovitost

Cena k jednání

Prodej domu po kompletní rekonstrukci se zateplením

Prodej domu po kompletní rekonstrukci se zateplením

Nabízíme k prodeji rodinný dům po kompletní rekonstrukci. Rekonstrukce právě probíhá, bude dokončena dle požadavků kupujících Dispozice budovy: 1PP - sklep 1NP - Chodba, obývací pokoj s kuchyní a krbovými kamny, ...

6 390 000 Kč za nemovitost

Cena k jednání

Prodej Rodinného/ bytového domu Ohnišov 450m2

Prodej Rodinného/ bytového domu Ohnišov 450m2

Nabízíme k prodeji nemovitost, která je nyní vedena jako Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a celkem třemi patry. Nacházejí se v prvním a druhém nadzemním podlaží. Jednoduchou úpravou v budově ale může vz...

4 990 000 Kč za nemovitost

Cena k jednání