Prodej rodinného domu, Česká Metuje - Vlásenka

2 300 000 Kč za nemovitost

Včetně poplatků a provize RK

Česká Metuje Centrum obce

  | mapa

V České Metuji, místní části Vlásenka, Vám nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům vhodný k rodinnému bydlení.

Zděný nepodsklepený rodinný dům se nachází na pozemku o celkové výměře 2.348 m2, který je zčásti svažitý. Pozemek je tak možné využít pro odpočinek a relax, tak třeba k pěstování ovoce a zeleniny.

Téměř všechny obytné místnosti se nachází v přízemí domu - kuchyň, 4x pokoj, prostorná chodba, koupelna, samostatné WC, sklípek, garáž a místnost pro uskladnění topiva. Ve 2. nadzemním podlaží je umístěný další pokoj a prostorná půda po celé ploše domu. Ta člověka přímo vybízí k vybudování další obytné části.

Do domu je přivedena elektřina, obecní vodovod, odpady jsou svedeny do vlastního septiku. Rozvody vody i elektřiny jsou původní. Vytápění je ústřední, kotlem na tuhá paliva.

Obec Česká Metuje nabízí svým občanům základní občanskou vybavenost - obecní úřad, obchod, pošta, mateřská škola, autobusové i vlakové spojení. Kompletní občanská vybavenost je pak v nedaleké Polici nad Metují.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo chcete více informací, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na společné setkání!

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu, Česká Metuje - Vlásenka

Prodej rodinného domu, Česká Metuje - Vlásenka

V České Metuji, místní části Vlásenka, Vám nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům vhodný k rodinnému bydlení. Zděný nepodsklepený rodinný dům se nachází na pozemku o celkové výměře 2.348 m2, který je z...

2 300 000 Kč za nemovitost

Včetně poplatků a provize RK