Prodej RD 3+1 na investici, Lanškroun

2 900 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Lanškroun Centrum obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji rodinný dům v atraktivní lokalitě města Lanškrouna na ulici T.G Masaryka. Tato nemovitost je ideální investiční příležitostí, která nabízí potenciál vysoké návratnosti investice. Lze zde vybudovat 4-5 bytových jednotek . S výhledem na možnost pronájmu a výhodnou polohu, je tato nemovitost naprosto ideální pro investory hledající dlouhodobý růst kapitálu.

Dům se nachází v řadové zástavbě a disponuje 4 pokoji. Jeho patrový layout nabízí dostatek prostoru pro rodinu nebo nájemníky. S dvěma podlažími a zastavěnou plochou 162m², se jedná o prostorný objekt s potenciálem pro další rozšíření a využití.

Stav nemovitosti je před rekonstrukcí, což poskytuje novým majitelům možnost přizpůsobit dům svým představám a požadavkům. S užitnou plochou 162m² a plochou parcely 88m², je zde dostatek prostoru pro zahradu, terasu nebo další rozšíření objektu.

Důležitým faktorem pro investory je také dostupnost infrastruktury a služeb. Tato nemovitost se nachází v blízkosti veškeré potřebné infrastruktury, jako jsou obchody, restaurace, školy a veřejná doprava. Díky své výhodné poloze je tento dům atraktivní pro potenciální nájemníky a snadnou správu nemovitosti.

Nemovitost je napojena na kanalizaci a plynovod, což zajišťuje pohodlný životní prostor a minimalizuje nutnost dalších úprav a investic.

Nabízený rodinný dům je skutečně investičním skvostem. Jeho potenciál pro pronájem, výhodná poloha a možnost dalšího rozšíření představují výjimečnou příležitost pro ziskovou investici. Nezapomeňte, že tato nemovitost je před rekonstrukcí, což vám umožňuje vytvořit si svůj vlastní unikátní domov.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Chalupa s výhledem na Orlické hory

Chalupa s výhledem na Orlické hory

Ve vyhledávané obci Sobkovice nabízíme chalupu o dispozici 3+1 se zahrádkou. Jedná se o cihelnou stavbu v dobrém technickém stavu. Do chalupy je přivedena voda z obecního vodovodního řadu, elektřina, kanalizace je sv...

1 990 000 Kč za nemovitost

Prodej chalupy 169 m2 Mladkov, zahrada 205m2

Prodej chalupy 169 m2 Mladkov, zahrada 205m2

Nabízíme chalupu v žádané obci Mladkov o zastavěné ploše 169m2, obytné ploše 70m2 a zahradou o výměře 205m2. Asi pře deseti lety prošla chalupa částečnou rekonstrukcí. Je zde rozvedena elektřina v mědi, 3 f�...

1 790 000 Kč za nemovitost

včetně provize RK a právního servisu

Prodej RD 3+kk Bystré u Poličky

Prodej RD 3+kk Bystré u Poličky

Nabízíme pěkný RD 3+kk v Bystrém u Poličky, s obytnou plochou 70m2, přípravou na podkrovní bydlení a zahrádkou s atriem o výměře 59m2. Před měsícem byla vyměněna všechna okna za nová plastová + nové parapety...

3 500 000 Kč za nemovitost

včetně provize RK a právního servisu