Prodej řadové garáže v Českých Budějovicích

670 000 Kč za nemovitost

České Budějovice Centrum obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi zděnou řadovou garáž v osobním vlastnictví, situovanou v širším centu Českých Budějovic - v lokalitě Pražské předměstí.

Souběžně s koupí této garáže je možné zakoupit i sousední garáž (stejný majitel). Při zakoupení obou nemovitostí je možné je využít standardně pro garážování vozidel, případně jednu využít jako garáž a druhou využívat např. jako dílnu, případně sklad, aj.

Objekt s vlastním pozemkem má zastavěnou plochu 17 m2. Vnitřní rozměry garáže jsou 5,45 x 2,80 metru. Světlá výška 2,12 m (výška vrat je 2,0 m). Garáž je v udržovaném stavu, bez nároků na další investice, připravena k okamžitému využití.

Garáž se nachází se v těsném sousedství křížení ulic Jírovcova a Nádražní a také v blízkosti centrálního městského parkoviště a zastávky MHD.

Pro více informací nebo v případě zájmu o prohlídku mne prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej zděné garáže v centru města, ul. Nová

Prodej zděné garáže v centru města, ul. Nová

Nabízím k prodeji garáž v přízemí zděného domu v ulici Nová, v blízkosti nádraží. Garáž je zděná ve zděném zatepleném domě z roku 2011. Do garáže se vjíždí z asfaltové komunikace vraty Lomax na dálkov�...

800 000 Kč za nemovitost

255,- Kč fond oprav

Prodej orné půdy a lesa, 16.643 m2, k.ú. Jeznice

Prodej orné půdy a lesa, 16.643 m2, k.ú. Jeznice

Nabízíme k prodeji soubor pozemků: 14.403 m2 orné půdy, 2.148 m2 lesního pozemku a 92 m2 ostatní plochy. Tento soubor pozemků je přístupný z asfaltové komunikace Jeznice - Purkarec. Orná půda je rozdělena na dva cel...

580 000 Kč za nemovitost