Prodej komerčního objektu 517 m2, Týn nad Vltavou

19 990 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Týn nad Vltavou Centrum obce

  | mapa

Exkluzivně nabízíme ke koupi jedinečnou komerční nemovitost o celkové ploše 2 292 m2 na velmi lukrativním místě v bezprostřední blízkosti obchodních řetězců Lidl, Penny atd., jehož součástí je budova zkolaudovaná jako autoservis a myčka automobilů a prodejna, která je dobře přístupná pro nákladní i osobní dopravu. Objekt byl zkolaudován v roce 2013 a slouží v současnosti jako autobazar a autoservis se zázemím pro zaměstnance a vedení firmy. Objekt je dobře viditelný z hlavní komunikace, dobře přístupný pro zákazníky a vhodný pro umístění reklamy. Velkou výhodou nabídky je možnost výměny za jinou nemovitost s případným doplatkem!

Dílna o celkové užitné ploše 180 m2 je dvoupodlažní, nosné zdivo a vnitřní příčky jsou z pálených cihel. Dispozice prvního podlaží sestává ze zázemí, které může sloužit jako kancelář, dílny, kde je servisní prostor pro 3 auta, skladovací prostor, technická místnost a WC se sprchou. Ve druhém nadzemním podlaží je jedna velká místnost připravená k budoucímu rozdělení bytů, kanceláří či skladu (veškeré sítě jsou zde přivedeny).

Montovaná hala má velikost 300 m2 s výškou hřebene 6m bez základů s rolovacími vraty výšky 4m. Plochy před halou jsou zpevněné a je zde dostatek manipulačního prostoru. Na tuto halu je aktuálně vydané pravomocné stavební povolení.

Ve srubu o užitné ploše 37m2, jsou dvě kanceláře včetně sociálního zázemí, kuchyňky a sprchového koutu. Tento zateplený srub má přímou návaznost přístřešku cca 45m2 pro dvě auta. Je vybaven klimatizací a je zkolaudován v roce 2005 jako prodejna.

Plochy před autoservisem o celkové ploše 1750 m2 jsou téměř všechny zpevněné a je zde dostatek parkovacích míst. Ke všem částem objektu je zajištěna široká přístupová cesta.

Objekt je napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci. Vytápění je zajištěno teplovodem, což je obrovská výhoda díky bezkonkurenční ceně cca 2.20 Kč/Kwh. Ohřev TUV zajišťuje kombinovaný bojler. Ze stavebního hlediska je objekt postaven ve vysokém standardu.

Nabízený objekt je zabezpečen kamerovým systémem se záznamem. Sloužit může, kromě současného využití, jako sídlo firmy pro skladování, výrobou, showroom, vzorkovna, dále jako obchodní, logistické centrum, e-shop se skladováním a rozvozem apod.

Vzhledem k rozdělení nemovitosti se naskýtají výhodné investiční možnosti. Další informace a možnosti prohlídek žádejte u makléře zakázky.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v klidné části Sezimova Ústí

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v klidné části Sezimova Ústí

Nabízím k prodeji rodinný dům po kompletní rekonstrukci s velkou zahradou v klidné části Sezimova Ústí („na Koreji“). Dispozice domu je 5+1 se dvěma koupelnami. Užitná plocha je 209 m2 a poskytuje dostatek prostor...

12 900 000 Kč za nemovitost