Prodej apartmánu U Venuše, Pavlov u Mikulova v podhradí

5 900 000 Kč za nemovitost

B Velmi úsporná

Pavlov centrum obce

  | mapa

Nabízím k prodeji unikátní místo, apartmán v Pavlově u Mikulova s nádherným výhledem na Mlýnské nádrže a hrad.

Jde o prodej dvou apartmánů 1/1, je možno ale zakoupit jen jeden samostatně.

O apartmánu:

k apartmánu o výměře 37,92 m2 náleží jedno parkovací místo v uzavřeném areálu objektu a uzamykatelný box na kola. Celková užitná plocha je pak 94,07 m2,

Apartmán se skládá z chodby, koupelny se sprchou, umyvadlem a WC, hlavního obývacího prostoru s kuchyňským koutem a jídelnou, prostoru předzahrádky o výměře 45,39 m2 a terasy o výměře cca 8 m2. Z terasy je výhled na zříceninu Dívčí hrady a na Novomlýnské nádrže, z oken na opačné straně je pak výhled na obec Pavlov a Novomlýnskou nádrž.

Apartmán je prodáván včetně kompletního zařízení a vybavení. Topení je řešeno přímotopy.

Kuchyně je vybavená lednicí s malým mrazákem, myčkou, pečící troubou, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou, digestoří, varnou konvicí.

Vybavení kuchyně zahrnuje talíře, hrnky, sklenice, příbory, kuchyňské náčiní (nože, prkénka, vařečky atd), pánev a nádobí na vaření.

V apartmánu je TV, rádio a internetové připojení.

Apartmán je možné používat k vlastní rekreaci nebo pro účely podnikání - je možné navázat na úspěšnou webovou inzerci, která je v případě po dohodě k dispozici v rámci ceny po dohodě s majiteli.

K dispozici je i spolehlivá osoba na obstarání výměny klientů v apartmánu a úklid a případně pro pronájmy,

O budově: víceúčelový komplex U Venuše, ve kterém se apartmán nachází byl postaven v roce 2014 a stojí na místě původní vinárny stejného názvu. V budově je 10 apartmánů, několik sklepů, vinná Galerie Venuše Pálava a Sekt bar. Autorem rekonstrukce budovy je brněnská Architektonická kancelář Křivinka – Burian a v roce 2015 byla stavba oceněna 1. místem v kategorii rekonstrukce v soutěži Stavba Jihomoravského kraje.

Pro více informací mne prosím neváhejte kontaktovat.

Apartmán je stále pronajímán, prohlídky budeme tedy organizovat v závislosti na dohodnutých pronájmech.

Pro více informací mne prosím kontaktujte. Děkuji

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej apartmánu U Venuše,  Pavlov u Mikulova v podhradí

Prodej apartmánu U Venuše, Pavlov u Mikulova v podhradí

Nabízím k prodeji unikátní místo, apartmán v Pavlově u Mikulova s nádherným výhledem na Mlýnské nádrže a hrad. Jde o prodej dvou apartmánů 1/1, je možno ale zakoupit jen jeden samostatně. O apartmánu: k apartmá...

5 900 000 Kč za nemovitost