Bezplatné poradenství

Protože vás chceme ochránit před riziky spojenými s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti a bohužel i před nefér praktikami některých „realitních kanceláří“ a rádoby „realitních makléřů“, nabízíme všem veškeré poradenství ZDARMA.

Pokud nebudeme umět poradit my, pomohou nám naši advokáti, daňový poradce nebo finanční makléři.

Chcete vědět jakou cenu má vaše nemovitost, jak se vypořádat s dědictvím, jak připravit nemovitost na prodej, kde najít informace o sítích, proč musíte mít PENB nebo co by mělo být v kupní smlouvě?

Těší nás pomáhat lidem, a proto vám věnujeme tolik času, kolik budete potřebovat a rozhodně vás nebudeme k ničemu nutit ani přemlouvat.

Ocenění nemovitosti

Připravíme zdarma tržní cenu vašeho bytu, domu nebo pozemku.

Více zde

Prodej nemovitosti

První a naprosto zásadní rozhodnutí, které budete muset udělat, je zda prodávat sám nebo si najmout realitního profesionála. Mějte na paměti...

Více zde

Nabídka nemovitostí

Zobrazte si nemovitosti, které Vám realitní kancelář RE/MAX Dynamic nabízí.

Zobrazit nemovitosti

Aukce nemovitosti

Prodej nemovitosti formou elektronické aukce je moderní způsob prodeje v případě, že o nemovitost projeví zájem více klientů. Cílem je samozřejmě prodej za nejvyšší možnou cenu. Nejedná se o dražbu. Není to licitace ceny. V rámci aukce může podat zájemce pouze jednu nabídku s kupní cenou, kterou je ochoten za nemovitost zaplatit. Nabídky jsou podávány pouze elektronicky a to po omezený časový úsek. Zájemce s nejvyšší nabídnutou kupní cenou musí potom neprodleně uzavřít rezervační smlouvu a zaplatit zálohu (první část kupní ceny). Pomocí aukce se nám v posledních měsících podařilo zvýšit kupní cenu u některých nemovitostí až o stovky tisíc korun.

Tato forma prodeje není vhodná pro všechny typy nemovitostí. Kdy prodávat formou aukce vám poradí naši realitní specialisté.

Přímý výkup nemovitosti

Prodat nemovitost běžným způsobem je vždy výhodnější než přímý výkup. V životě ale nastávají situace, kdy běžný prodej není možný nebo na něj nezbývá čas. Cena, kterou za vaši nemovitost dostanete, bude sice nižší, než kdybyste ji prodávali běžným způsobem, pořád ale máte šanci dostat za ni více peněz, než z nucené dražby či exekuce.

Nejčastější důvody pro rychlý prodej?

Většinou nás první napadnou důvody jako nedostatek finančních prostředků na splácení hypotéky, probíhající exekuce nebo hrozící dražba.

Potřebu rychlé hotovosti ale může vyžadovat i krachující podnikání, nenadálá změna rodinné situace, a nebo jste jen narazili na něco, o čem jste vždy snili a máte strach, že vám to uteče.

Kdy budou peníze a kolik?

Do 24 hodin si prohlédneme nemovitost a nabídneme výkupní cenu. Nemá smysl řešit kolik je to procent z tržní ceny, když tržní cenu stanoví každý znalec i každá realitní kancelář jinou. Samozřejmě to nebude 100% tržní ceny. Výkup vaší nemovitosti zrealizujeme za dohodnutou cenu do 48 hodin.

Vždy se dá najít řešení

Aby bylo řešení, a posun vpřed realizovatelné, je nutné ve všech krizových situacích komunikovat s věřiteli. Pokud například nezvládáte splácet, banka většinou umí vyjít vstříc, když vidí, že jste ochotni daný problém řešit. Zásadní je hlavně nepřestat komunikovat.

Určitě není nutno pokaždé, když nás někdo osloví s žádostí o výkup nemovitosti, opravdu vykupovat a často lze danou nemovitost prodat běžným způsobem.

Pokud jste na pochybách, zda je výkup nemovitosti dobrým řešením vaší situace, neváhejte se na nás obrátit. Třeba společně najdeme i jiná řešení.

Hypotéční úvěry

S ochotou, zdarma a rychle Vám poradíme a pomůžeme zoorientovat se v "džungli" hypoték. Zvolená hypotéka bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

Více zde

Servis NA MÍRU

Dohodli jste se se sousedem nebo kolegou v práci na prodeji vaší nemovitosti, ale nechcete nic riskovat nebo na to prostě jen nemáte čas?

V takovém případě pro vás rádi zajistíme právní, případně i realitní servis na míru. Určitě bude zahrnovat sepsání veškerých smluv naším advokátem, převod peněz přes advokátní, bankovní nebo notářskou úschovu a vyřízení veškerých formalit na Katastrálním úřadu.

Dále pro vás můžeme zajistit:

  • Předání nemovitosti včetně předávacího protokolu
  • Přepis elektřiny, plynu a vody na nového majitele
  • Pro kupující vyhotovení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti
  • A mnoho dalšího na čem se dohodneme.

U servisu na míru závisí cena na rozsahu služeb. Využijte bezplatnou nezávaznou konzultaci s některým z našich makléřů.

 

Copyright REMAX Dynamic

 

webdesign by Lewest.cz www.lewest.cz