Zvíkov u Lišova - prodej novostavby přízemního rodinného domu

8 800 000 Kč za nemovitost

B Velmi úsporná

Zvíkov klidná část obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji novostavbu přízemního rodinného domu v klidné, malebné jihočeské obci vzdálené 4 km od Lišova a pouhých 11 km z centra Českých Budějovic.

Součástí pozemku o celkové výměře 929 m2 je nepodsklepený bungalov o zastavěné ploše 132,7 m2. Konstrukčním řešením se jedná o rámovou dřevostavbu se sendvičovou skladbou stěn s kvalitním zateplením, střešní konstrukce je se sbíjených vazníků, v části podkroví je vyřešen úložný prostor, betonová střešní krytina Bramac.

Obytná část je dispozičně řešena jako 4+kk s užitnou plochou 114 m2: zádveří, technická místnost, dvě koupelny s WC, komora, obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na zastřešenou, jižně orientovanou terasu a tři samostatné pokoje. Z chodby je výsuvnými schůdky přístup do podkrovního prostoru. Dispozici obytné části s rozměry jednotlivých místností najdete na přiloženém půdorysu.

Vytápění je řešené teplovodními podlahovými rozvody kombinací elektrického kotle a krbovými kamny (komín v obývacím pokoji) s akumulačním zásobníkem 475 l. Jedná se o velmi úsporný zdroj vytápění, bližší informace při prohlídce nemovitosti. Dům je napojený na obecní vodovodní řad, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, kanalizace je vyřešena vlastní čističkou odpadních vod.

Bude předán těsně před dokončením, bez finálních podlahových krytin v domě a na venkovní terase, vnitřních dveří, obkladů, dlažby a sociálního vybavení v koupelnách a bez fasádní barvy. Kupující má tak možnost dokončit interiér dle svých představ a požadavků. V případě zájmu je možné tyto dodělávky zajistit. Aktuálně probíhají dokončovací práce (terénní úpravy, zámková dlažba, napojení na čistírnu odpadních vod a pod.)

Součástí nemovitosti jsou dvě vydlážděná parkovací stání, pozemek bude předán oplocený, z části také vzrostlými okrasnými dřevinami, které zajišťují ve směru od probíhající komunikace příjemné soukromí. Zahrada, díky velikosti i tvaru se přímo nabízí k osázení jak okrasnými, tak užitkovými rostlinami a zbude zde místo i pro bazén nebo jezírko.

Komplexní občanská vybavenost je v Českých Budějovicích, kam jezdí pravidelná autobusová linka nebo v nedalekém Lišově. Ve Zvíkově je MŠ, restaurace a sportovní areál. Obec je obklopená lesy, množstvím rybníků a sítí cyklostezek a turistických tras.

Nemovitost je vhodná zejména pro klienty, kteří chtějí bydlet v domě s velkou zahradou a preferují klidné bydlení, ale přitom v dosahu krajského města. Hlavní předností jsou kromě kvalitního provedení také nízké provozní náklady. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej novostavby RD 4+kk s terasou a parkováním

Prodej novostavby RD 4+kk s terasou a parkováním

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu RD v oblíbené rezidenční čtvrti Hlincová Hora-Kodetka. Jedná se o cihlový přízemní dům typu bungalov s valbovou střechou. Dům je dispozičně 4+kk, dispozici lze ještě up...

7 600 000 Kč za nemovitost

Srubec – Na Štětkách – rodinný dům se dvěma samostatnými byty 5+kk  se zahradou a parkováním

Srubec – Na Štětkách – rodinný dům se dvěma samostatnými byty 5+kk se zahradou a parkováním

Nabízíme ke koupi samostatnou polovinu zděného rodinného domu o zastavěné ploše 168 m2 s vlastní zahradou a parkováním. Každý z bytů je přístupný vlastním vchodem a je dispozičně řešený jako 5+kk s užitnou ...

9 480 000 Kč za nemovitost

Prodej prostorného RD s dvojgaráží a terasou v klidné části Borovan

Prodej prostorného RD s dvojgaráží a terasou v klidné části Borovan

Nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům s dvojgaráží a terasou, který se nachází v klidné části města Borovany. Dům je celý podsklepený a nachází se na pozemku o celkové výměře 595 m2. Obytná část s disp...

6 700 000 Kč za nemovitost

včetně právních služeb a provize RK

Prodej RD dispozice 5+1, zahrada 331 m2, garáž, Mladé, České Budějovice

Prodej RD dispozice 5+1, zahrada 331 m2, garáž, Mladé, České Budějovice

Nabízíme exkluzivně k prodeji prostorný rodinný dům se zahradou, garáží a s bezproblémovým parkováním na vlastním pozemku ve velmi žádané lokalitě - Mladé. Dům se nachází v klidné ulici v blízkosti centra s...

9 500 000 Kč za nemovitost

Prodej RD se zahradou, krytým parkovacím stáním a bazénem se zastřešením

Prodej RD se zahradou, krytým parkovacím stáním a bazénem se zastřešením

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou, bazénem se zastřešením a krytým parkovacím místem, v klidné a žádané lokalitě Č. Budějovic v Rožnově, mimo hlavní komunikaci. Dům je patrový, v roce 20...

7 690 000 Kč za nemovitost