Pronájem zděné garáže s elektřinou v žádané lokalitě u nemocnice v ČB

2 200 Kč za měsíc

+ zálohy na elektřinu 250 Kč/měsíc

České Budějovice Klidná část obce

  | mapa

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zděnou garáž s elektřinou v žádané lokalitě Českých Budějovic u nemocnice. Řadová garáž o výměře 18 m2 se nachází na konci ulice Bachmačská a je přístupná po asfaltové komunikaci.

Garáž prošla v roce 2015 celkovou rekonstrukcí (střecha, omítky), má betonovou podlahu s nátěrem a je vybavena dvěma osvětlovacími tělesy a dvěma zásuvkami na 220 V. Plechová vrata jsou zabezpečena FAB zámkem a přídavným visacím zámkem. Vnitřní rozměr garáže 5,9 x 2,8 m a rozměr vjezdových vrat 2,2 x 1,9 m.

Nájemné je stanoveno ve výši 2.200 Kč/měsíc + zálohy na elektřinu ve výši 250 Kč/měsíc (bude čtvrtletně vyúčtováno dle aktuální spotřeby), dále je majitelem požadována vratná jistina ve výši 4.400 Kč. Provize pro RK ve výši 3.000 včetně DPH.

Pro další informace nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat během pracovních dnů od 9:00 do 18:00 hodin. Mimo tyto časy se Vám bohužel nemohu plně věnovat, děkuji za pochopení.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej parcely poblíž OC Globus České Budějovice

Prodej parcely poblíž OC Globus České Budějovice

Nabízím k prodeji parcelu v Katastrální území České Budějovice 2 o celkové výměře 2 355 m2. Druh pozemku trvalý travní porost. Parcela je na velice lukrativním místě. Těsně sousedí s plánovanou Severní spojk...

2 600 Kč za m2

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku pro bydlení na Českobudějovicku

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku pro bydlení na Českobudějovicku

Nabízíme ke koupi zasíťovaný stavební pozemek na Českobudějovicku. Stavební parcela s celkovou výměrou 938 m2 (cca 28 m x 32 m) se nachází v klidné lokalitě na západním okraji katastrálního území Kolný, obec ...

3 250 Kč za m2