Pronájem rodinného řadového domu Na Fialce I., Řepy

44 000 Kč za měsíc

D Méně nehospodárná

Praha klidná část obce

  | mapa

Představuji Vám nabídku na pronájem prostorného řadového rodinného domu v klidné lokalitě Řep v ulici Na Fialce I, která se nachází v blízkosti lesoparku a nabízí výbornou dopravní obslužnost. Tento domov je ideální volbou pro rodinu, která hledá pohodlí, prostor a klid.

Nabízený rodinný dům je dispozičně 5+1 s lódžií a je nezařízený, což Vám poskytuje možnost si vytvořit vlastní příjemné prostředí dle Vašich představ. Dům disponuje garáží, která zajišťuje bezpečné parkování pro Vaše vozidlo a zimní zahradou, která je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek v jakémkoliv ročním období.

Standartní vybavení nemovitosti představuje kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, kombinovanou lednicí a myčkou; pračka se nachází v suterénu. Schodiště je dřevěné, podlahové krytiny jsou nové koberce, lamino, dlažba. Nemovitost disponuje koupelnou se sprchovým koutem a koupelnou s vanou. Vytápění domu je zajištěno ústředním topením, které je napojeno na kombinovaný plynový kotel (v suterénu). Tento kotel zajišťuje nejen účinné vytápění (třída energetické náročnosti budovy D), ale také ohřev teplé vody.

Lokalita Řepy je vyhledávanou částí města s klidným prostředím a přítomností lesoparku v blízkosti. Nabízí výbornou dostupnost veřejnou dopravou, díky čemuž se snadno dostanete do centra města i do okolních oblastí. V okolí domu se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol (např. japonská, ...) a zdravotnických zařízení.

Užitná plocha budovy činí 201 m2 z toho obytná plocha 165 m2; garáž má rozměry 2,6 m x 5,7 m - výška vjezdu 1,95 m; plocha lódžie 6 m2; plocha zahrady 159 m2.

Záloha energie 10000,-Kč/měsíc; kauce 2x nájem + 1x nájem provize RK

Pokud Vás zaujala tato nabídka a máte zájem o prohlídku tohoto rodinného domu, rádi Vás pozveme na osobní prohlídku, která Vám umožní poznat jeho skutečný potenciál a výhody nemovitosti. Nemovitost je okamžitě k dispozici.

Kontaktujte makléře nemovitosti