Pronájem původní zem. usedlosti s pozemky 1,9 ha

39 000 Kč za měsíc

G Mimořádně nehospodárná

Damníkov okraj obce

  | mapa

Nabízím ke komerčnímu pronájmu původní zemědělskou usedlost v okrajové části obce Damníkov s rozsáhlými mírně svažitými pozemky sousedícími přímo s budovou s celkovou výměrou cca 1,9 ha (18456 m2).

Budova je v současnosti využívána k bydlení a je celkově v dobrém stavu s pravidelně prováděnou údržbou. Vytápění budovy je prováděno kombinovaným plynovým kotlem zajišťující i dodávku teplé vody. Budova je napojena na vodovod, elektrickou síť a plynovod; odpadní vody jsou svedeny do jímky. Budova je přízemní s nevyužitým podkrovím přístupným betonovým schodištěm. V přízemí se nachází obytná část využitelná např. jako kanceláře s koupelnou a wc a původně hospodářská část využitelná např. k původnímu účelu, skladování či k výrobě. Budova je částečně podsklepena (58 m2); ve sklepě je umístěn plynový kotel.

Pozemky jsou udržované, mírně svažité; převážnou část tvoří travnatý porost. Přístup k nemovitosti je přímo ze silnice I/43 z které vede k budově šotolinová cesta po pozemcích patřících k nemovitosti.

Nemovitost je nabízena k pronájmu pro komerční využití. Bližší podmínky pronájmu např. možnosti úprav nájmu a výše nájemného jsou předmětem dohody. Nájemce požaduje kauci 2 x nájem, rk provizi 1 x nájem.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Pronájem původní zem. usedlosti s pozemky 1,9 ha

Pronájem původní zem. usedlosti s pozemky 1,9 ha

Nabízím k pronájmu původní zemědělskou usedlost v okrajové části obce Damníkov s rozsáhlými mírně svažitými pozemky sousedícími přímo s budovou s celkovou výměrou cca 1,9 ha (18456 m2). Budova je v současno...

39 000 Kč za měsíc