Pronájem obchodního prostoru 177 m2, Hroznová - centrum Č. Budějovic

47 790 Kč za měsíc

G Mimořádně nehospodárná

České Budějovice Centrum obce

  | mapa

Nabízím k pronájmu obchodní prostor v historickém centru Českých Budějovic o výměře 177 m2.

Prostor se nachází v přízemí měšťanského domu s přímým vstupem a výkladem z/do Hroznové ulice, která je jednou z nejfrekventovanějších ulic v Českých Budějovicích. Dům se nachází v těsném sousedství restaurace Masné krámy (50 metrů), v blízkosti velmi frekventované Krajinské ulice a náměstí Přemysla Otakara II. Dům včetně vnitřního dvora je nově zrekonstruovaný, aktuálně je plně obsazen (kanceláře, nájemní bydlení).

Nabízený prostor zrekonstruovaný není, sestává se ze tří propojených, průchozích částí a samostatného sociálního zázemí pro zaměstnance. V části nabízených prostor je původní renesanční trámový strop z 16. století.

Nabízený prostor má památkově chráněný výkladec (výkladní skříň). Okna směřující na dvůr jsou nová, osazená izolačním dvojsklem.

V nabízeném prostoru byla historicky provozována po téměř 100 let pekárna (do roku 1948), poté obchody s různým zbožím potravinářského i nepotravinářského charakteru. Prostor je vhodný ke zřízení prodejny, showroomu, kanceláří či provozovny v oblasti služeb, poradenství, např. lékárny, optiky, prodejny oděvů, spotřebního zboží, elektroniky, uměleckých předmětů; majitel rád zváží i jiný koncept využití. Nájemce si může po vzájemné domluvě upravit prostory dle požadavků svého podnikání. Na adresu tohoto pronájmu je možné zapsat sídlo firmy. Nájem je možný dlouhodobě.

Prostor je vytápěn elektrickými přímotopy. Spotřeba elektřiny a vody je pro nabízený prostor měřena samostatně a podle skutečné spotřeby účtována. Vstupy do domu, včetně vstupu do nabízených prostor, jsou chráněny bezpečnostním kamerovým systémem.

Parkování jízdních kol s jednostopých motorových vozidel je možné ve dvoře domu. Parkování dvoustopých vozidel je možné v okolí domu na základě rezidentního nebo abonentního parkovacího oprávnění.

K dispozici od 1.9.2024

Nájemné: 47.790 Kč + DPH + zálohy na energie a služby 8.000,-Kč

Jistota (kauce) 95.600,-Kč + DPH.

Poplatek RK 47.790,-Kč + DPH.

Kontaktujte makléře nemovitosti