Pronájem obchodních prostor 771 m2 s vlastním parkovištěm, Borek u Českých Budějovic

76 000 Kč za měsíc

C Úsporná

Borek

  | mapa

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové ploše 771 m2 vhodné pro obchodní činnost na adrese Pražská č. p. 288, Borek u Českých Budějovic. Jedná se o původní prodejnu nářadí Stryhal. Nájemci je k dispozici celá velmi dobře udržovaná budova s přilehlými pozemky a parkovištěm s 26 parkovacími místy pro zaměstnance i zákazníky.

Pronajímaný prostor se skládá z obchodní plochy s prodejním pultem (471 m2), garáže, skladů, kuchyňky a sociálních zařízení (217 m2), kanceláří (78 m2), oplocené zahrady za objektem (430 m2) a parkovací plochy (1040 m2). Půdorys nemovitosti najdete ve fotogalerii.

Vjezd do garáže je omezen výškou 4,2 m. V garáži je možný pohyb vysokozdvižných vozíků. V ostatních částech, vzhledem k nosnosti podlahy 500kg/m2, lze používat pouze paletový vozík s gumovými kolečky. Prodejní plochy lze rozdělit lehkou příčkou. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem na míru. Všechna okna jsou chráněna mřížemi a celý objekt je napojen na pult centralizované ochrany. Nájemné zahrnuje i celoroční kompletní údržbu zeleně v okolí objektu, kterou zajišťuje pronajímatel. Oplocená zahrada za objektem poskytuje relaxační klidový prostor pro zaměstnance nebo jí lze využít pro zahradní párty s klienty.

Objekt je vytápěn plynovým kotlem. Pro optimální udržování teploty je objekt rozdělen na dva topné okruhy. Kanceláře, kde je vyžadována vyšší teplota a prodejní a skladovací prostory, kde postačí teplota nižší. Prodejní prostory jsou vytápěny podlahovým vodním topením s nosností 500kg/m2. Kanceláře, servis a sklady jsou připojeny na radiátorový okruh. Elektřina, voda a kanalizace jsou připojeny k veřejné síti.

Budova je vhodná např. k prodeji nářadí, bicyklů, motocyklů, autopříslušenství, oken a dveří, zahradní techniky, barev a laků, nábytku, drobnější mechanizace apod. Není vhodná pro autoservis, pneuservis a jiné obdobné činnosti.

Nájemné 76.000 Kč + DPH. Peněžitá jistota (kauce) ve výši dvou nájmů. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Volné od 1.2.2024.

Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro vaše podnikání a poskytne vám potřebný prostor pro vás i rozvoj vašeho businessu.

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře nemovitosti