Pronájem bytu 3+1 s lodžií ul. Vítězná, Vysoké Mýto

12 500 Kč za měsíc

G Mimořádně nehospodárná

Vysoké Mýto klidná část obce

  | mapa

Nabízíme Vám prostorný byt 3+1 k pronájmu ve zděném bytovém domě s výtahem a bezbariérovým přístupem. Tento moderní byt se nachází na 6. nadzemním podlaží, což zaručuje klid a výhled do okolní překrásné krajiny. Jeho orientace na jihovýchod zajistí dostatek slunečního světla po celý den.

V bytě naleznete nově položené koberce, které dodávají příjemnou atmosféru a útulnost. Kuchyňská linka bude nainstalována dodatečně, aby vyhověla dle dohody případným Vašim individuálním požadavkům. V koupelně se nachází vana, která Vám poskytne možnost relaxace a odpočinku.

Pro Vaše pohodlí je zde ústřední vytápění zajištěné kombinovaným plynovým kotlem, který rovněž zabezpečuje ohřev vody pro kuchyň. Teplá voda pro koupelnu je zajištěna elektrickým boilerem.

Nezapomeňte také na výhodu lodžie, kde si budete moci vychutnat své oblíbené nápoje a krásné výhledy do okolí.

Nájemné činí 12500,-Kč/měsíc, náklady energie zálohově 7000,-Kč/měsíc, kauce 1 x měsíční nájem, provize RK 1 x nájem + aktuální DPH

Tento byt nabízí dokonalou kombinaci moderního vybavení, prostorných interiérů a atraktivní polohy. Pokud hledáte bydlení s veškerým komfortem, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací či prohlídku. Volné ihned.

Kontaktujte makléře nemovitosti