Pronájem bytu 2+1 s terasou a zahradou

9 000 Kč za měsíc

G Mimořádně nehospodárná

České Budějovice okraj obce

  | mapa

Pronájem zděného bytu 2+1 s terasou a zahradou – Suché Vrbné, České Budějovice.

Nabízíme k pronájmu zděný byt 2+1 umístěný ve zvýšeném přízemí rodinného domu, na adrese Ledenická 363/10 v českobudějovické části Suché Vrbné. V domě jsou celkem 2 bytové jednotky (přízemí a 1. patro)

Vstup do bytu je ze společné chodby domu. Dispozice bytové jednotky s podlahovou plochou 52 m2 sestává z kuchyně (vybavená kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem a myčkou), dvou samostatných pokojů, koupelny (s umyvadlem, vanou a toaletou) a předsíně. K dispozici nájemcům je jižně orientovaná terasa (vstup z bytu) a oplocená zahrada.

Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s plynovým kotlem. Ohřev teplé vody el. boilerem. Elektřina 230/380 V. Samostatné měřiče všech energií (elektřina, plyn, voda).

Výše měsíčního nájmu činí 9.000,- Kč /měsíc. Zálohy na energie a služby spojené s užíváním bytu jsou 5.000,-Kč. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2 měsíčních nájmů. Odměna RK za zprostředkování ve výši jednoho nájmu.

Hledáme seriózní nájemce se zájmem o dlouhodobý pronájem, požadujeme zájemce bez domácích mazlíčků (majitelé mají u domu psa). Byt je vhodný pro menší rodinu, jednotlivce nebo pár a je ihned k nastěhování.

V místě je veškerá občanská vybavenost: obchody, služby, lékař, mateřská škola, základní škola, do centra města se dostanete autobusem MHD (zastávka linky 10 a 13 u domu). Parkování před domem.

Byt doporučuji klientům, kteří chtějí bydlet mimo centrum města, ale uvítají jeho výbornou dostupnost. Předností je také možnost využívání oplocené zahrady.

Pro další informace a případné plánování prohlídek, mne prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky ( v pracovní dny 9.00 – 17.00 hodin).

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Pronájem obchodních prostor, 100 m2, Rudolfovská/  Jeremiášova České Budějovice

Pronájem obchodních prostor, 100 m2, Rudolfovská/ Jeremiášova České Budějovice

Nabízíme k pronájmu 100 m2 obchodních prostor na jedné z nejrušnějších ulic v centru Českých Budějovic. Obchodní prostor se skládá ze čtyř místností. Do hlavní obchodní místnosti o ploše 23 m2 je vchod z Rud...

13 000 Kč za měsíc

4000 energie

Pronájem nadstandartního bytu 2+1, 43 m2 s parkováním a zahradou, ul. Jaselská

Pronájem nadstandartního bytu 2+1, 43 m2 s parkováním a zahradou, ul. Jaselská

Nabízíme k pronájmu nový, velmi prostorný a moderní byt v klidné obytné zóně u velkého jezu na řece Malši, v docházkové vzdálenosti do centra, s možností parkování na vlastním pozemku a možností využití p�...

11 500 Kč za měsíc

Pronájem obchodního prostoru - kanceláře 29 m2, nám. Přemysla Otakara II., Č. Budějovice

Pronájem obchodního prostoru - kanceláře 29 m2, nám. Přemysla Otakara II., Č. Budějovice

Nabízím pronájem obchodního prostoru - kanceláře o výměře 29 m2, ve 2.patře historického domu na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích, v bezprostředním centru Č. Budějovic na prestižní adres...

5 500 Kč za měsíc

2+1 Nerudova ul. - pronájem zděného bytu v docházkové vzdálenosti do centra města

2+1 Nerudova ul. - pronájem zděného bytu v docházkové vzdálenosti do centra města

Nabízíme k pronájmu zděný byt umístěný ve 2. NP menšího bytového domu bez výtahu v klidné části města, v docházkové vzdálenosti do centra. Byt je dispozičně řešený jako 2+1 bez balkonu s podlahovou plochou ...

10 000 Kč za měsíc

+ zálohy na energie 3.500,- Kč/měsíc/2osoby

Nabízím k pronájmu byt 3+1, Plzeňská v Českých Budějovicích, 65 m2, v 5. patře s výtahem.

Nabízím k pronájmu byt 3+1, Plzeňská v Českých Budějovicích, 65 m2, v 5. patře s výtahem.

Nabízím k pronájmu byt 3+1, Plzeňská v Českých Budějovicích, 65 m2, v 5. patře s výtahem. Výměra bytu je 65,81 m2. Byt je bez provedené rekonstrukce – původní umakartové jádro, vybavený starším nábytkem, al...

10 500 Kč za měsíc