Prodej stavebního pozemku s výhledem na zámek Lnáře

1 900 Kč za m2

Lnáře centrum obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji dva stavební pozemky v obci Lnáře. Pozemky o celkové výměře 1479 m2 (567 m2 + 912 m2), se nachází na břehu Zámeckého rybníka odkud je krásný výhled na barokní zámek Lnáře s přilehlou Tvrzí. Na zámku probíhá v letních měsících pravidelný kulturní program.

Stavební pozemky vznikly demolicí původního zemědělského stavení. Následně byly rozděleny na dvě části (prodej lze realizovat i jednotlivě). V severní části pozemku zůstala zachována původní kamenná zeď, na kterou navazuje malý sklípek. V jižní části pozemku je připravena ornice pro budoucí zahradní úpravy. Příjemným bonusem je přímý přístup k Zámeckému rybníku.

Součástí kupní ceny je i projekt na dva samostatné domy, na které již bylo vydáno stavební povolení. Základní pohledy najdete ve fotogalerii inzerátu. Pro podrobné informace kontaktujte makléře nabídky.

Přímo na pozemku je přípojka elektřiny, kanalizace je navržena s ČOV s následným připojením na obecní kanalizaci, která prochází po hranici pozemků. Přípojka obecního vodovodu je vzdálena cca 15 m od hranice pozemku. Přístup k pozemku z obecní komunikace.

Obec Lnáře, kde trvale žije 673 obyvatel, se nachází na severozápadním okraji okresu Strakonice v Jihočeském kraji. Jde o jedno z největších sídel v okolí města s rozšířenou působností Blatné.

Ve Lnářích najdete, kromě tvrze a zámku s nádherným parkem, také obchod, restauraci, základní a mateřskou školu, kulturní dům, čerpací stanici a několik sportovišť. Lnáře mají dobré jak autobusové tak vlakové spojení. Okolí Lnář je jako stvořené pro turistiku, cykloturistiku, houbaření nebo rybolov.

Kontaktujte makléře nemovitosti