Prodej stavebního pozemku o výměře 1.437 m2, Studánky u Vyššího Brodu

1 700 000 Kč za nemovitost

včetně právních služeb a provize RK

Vyšší Brod Okraj obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi pěkný stavební pozemek o celkové výměře 1.437 m2. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji obce Studánky u Vyššího Brodu v malebné krajině Šumavy.

Pozemek tvaru nepravidelného obdélníku s rozměry 19-25m x 61-65m je mírně svažitý a je orientovaný na východ. Je celý oplocený a nachází se na něm vlastní studna a malá nádrž na dešťovou vodu.

Přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace jsou v blízké veřejné komunikaci.

Dle územního plánu je pozemek zařazen do plochy BV-S – bydlení v rodinných domech se zahradami s možností chovatelského a pěstitelského zázemí pro samozásobení a s příměsí nerušících obslužných funkcí místního významu. Podmínky prostorového uspořádání – výšková hladina zástavby nepřekročí 2 nadzemní podlaží + podkroví a výšková hladina hřebene střechy nepřekročí 12 metrů.

Pozemek je vhodný pro klienty hledající klidné venkovské bydlení v nádherné krajině pohraniční Šumavy. Částečná občanská vybavenost je ve Studánkách, kompletní občanská vybavenost v 3 km vzdáleném Vyšším Brodu.

Pro další informace, domluvu prohlídky nebo zajištění výhodné nabídky financování mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej stavebního pozemku, 754 m2, obec Přídolí

Prodej stavebního pozemku, 754 m2, obec Přídolí

Exkluzivně nabízím k prodeji atraktivní stavební pozemek o velikosti 754 m2 v obci Přídolí, s krásným výhledem do okolí, vhodný pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je určen pro individuální výstavbu izolovan�...

1 850 000 Kč za nemovitost