Prodej stavebního pozemku 1 217 m2 u Červené Vody

1 100 Kč za m2

včetně provize RK a právního servisu

Štíty klidná část obce

  | mapa

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1 217m2 v obci Březenský Dvůr nedaleko areálu vyhlášené turistické oblasti Dolní Morava. Ski centrum, známá stezka v oblacích, bobová dráha, nový visutý most , který propojuje dva hřebeny Jeseníků.

Stavební pozemek je rovinatý, celodenně osluněný, situovaný v klidné části obce u obecní komunikace. Prodává se pozemek č. 162/29 + 1/2 vlastnický podíl pozemku č. 162/24. ​Přípojky vody a elektřiny jsou na hranici pozemku.

Ski areál Dolní Morava je vzdálen cca 15 min. jízdy autem, v nejbližším SKI resortu Buková hora budete autem za 3 min. Na druhé straně Bukové hory je známé lyžařské středisko Čenkovice, pro milovníky běžecké stopy hned vedle Suchý vrch s rozhlednou. Oblíbené lokality pro zimní sporty, turistiku, cyklotrasy v okolí, v létě nedaleká vodní nádrž Pastvinská přehrada, lesy plné hub.

Obec Březenský Dvůr je součástí města Štíty a leží na spojnici obcí Štíty-Červená Voda. Ve městě Štíty, vzdáleném 5 min. jízdy autem či MHD, najdete veškerou občanskou vybavenost.

Pokud toužíte po Vaší vysněné chalupě v blízkosti lyžařských center a při tom na klidném místě obklopeném krásnou přírodou, je tento pozemek ta správná volba pro Vás.

Budu se s Vámi těšit na prohlídce.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej Komerčního stavebního pozemku Rudoltice v Čechách 5244 m2

Prodej Komerčního stavebního pozemku Rudoltice v Čechách 5244 m2

Nabízíme k prodeji pozemek v Rudolticích, kousek od Lanškrouna, prakticky na hlavní silnici směr Svitavy, Česká Třebová. Sjezd přímo z jedničky silnice na obecní komunikaci a následně na pozemek. Je určeno ke kom...

1 500 Kč za m2

Cena k jednání

Prodej zasíťovaných pozemků pro výstavbu RD Rudoltice

Prodej zasíťovaných pozemků pro výstavbu RD Rudoltice

Nabízíme k prodeji celkem 5 stavebních parcel v katastru obce Rudoltice v Čechách. Součástí prodeje bude štěrková komunikace k pozemkům, přívod vody z rybníčku na zalévání zahrady na kraji pozemku, El sloupek na...

1 450 Kč za m2

Cena k jednání