Prodej rekonstruovaného rodinného domu, Šonov, pozemek 1.584 m2

4 290 000 Kč za nemovitost

včetně veškerých poplatků a provize RK

Šonov centrum obce

  | mapa

V obci Šonov u Broumova Vám nabízíme ke koupi rekonstruovaný rodinný dům o podlahové ploše obytných prostor 105 m2 + půdu. Půda je po celé ploše domu. Je možné ji využívat jak k uskladnění sezónních věcí, tak k další rekonstrukci a rozšíření obytných prostor domu.

Probíhající rekonstrukce domu se blíží ke svému dokončení. Nový majitel tak získá dům připravený k okamžitému nastěhování. V rámci rekonstrukce byla provedena výměna oken a dveří, střešní krytiny, elektroinstalace, rozvodů vody, vnitřní i vnější omítky budovy a stejně tak byla položena nová podlahová krytina - dlažba + vinylová podlaha. Byla zařízena koupelna. V kuchyni bude osazena i nová kuchyňská linka. Díky terénnímu zlomu má dům 2 podlaží s tím, že jedno je celé nadzemní a druhé je zapuštěno z jedné strany do svahu. V nadzemním podlaží nalezneme kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, ložnici, samostatné WC a vstupní halu se schodištěm vedoucím na půdu a do suterénu. V podzemním podlaží nalezneme dva pokoje, koupelnu, technickou místnost a centrální halu umožňující vstup do jednotlivých místností i na terasu u domu. Většina místností je neprůchozích.

Do domu je přivedena elektřina, voda, odpady jsou svedeny do vyvážecí jímky.

Ke stavbě náleží pozemky o celkové výměře 1.584 m2.

Obec Šonov se nachází nedaleko Broumova, který svým obyvatelům poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí obce máte celoročně na výběr z široké škály sportovního i rekreačního vyžití.

Pokud máte zájem o více informací nebo smluvení si termínu prohlídky, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na společné setkání!

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rekonstruovaného rodinného domu, Šonov, pozemek 1.584 m2

Prodej rekonstruovaného rodinného domu, Šonov, pozemek 1.584 m2

V obci Šonov u Broumova Vám nabízíme ke koupi rekonstruovaný rodinný dům o podlahové ploše obytných prostor 105 m2 + půdu. Půda je po celé ploše domu. Je možné ji využívat jak k uskladnění sezónních věcí, t...

4 290 000 Kč za nemovitost

včetně veškerých poplatků a provize RK

Prodej Rodinného/ bytového domu Ohnišov 450m2

Prodej Rodinného/ bytového domu Ohnišov 450m2

Nabízíme k prodeji nemovitost, která je nyní vedena jako Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a celkem třemi patry. Nacházejí se v prvním a druhém nadzemním podlaží. Jednoduchou úpravou v budově ale může vz...

4 990 000 Kč za nemovitost

Cena k jednání