Prodej RD se zahradou, Lesní ulice, Rudolfov u Českých Budějovic.

5 200 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Rudolfov Centrum obce

  | mapa

Nabízím k prodeji rodinný dům v Rudolfově u Českých Budějovic, zastavěná plocha a nádvoří 272 m2, zahrada 213 m2, celková plocha 485 m2.

Rodinný dům i zahrada jsou situovány na jižním svahu mezi ulicemi Hornická a Lesní, orientovaném do údolí Královského rybníka.

Nemovitost se nachází v příjemném klidném prostředí, zároveň s dobrou obslužností. Základní a mateřská škola 260m (6 minut pěší chůzí). Zastávka MHD 7 minut pěší chůzí (300 m). Pro sport a odpočinek je v bezprostřední blízkosti pěší stezka údolím potoka Čertík, k rybníku Mrhal - koupání a občerstvení.

Z ulice Hornické, přes zahradu, přicházíme do patra nemovitosti, které je užíváno jako samostatný byt 3+1 s terasou o výměře cca 92 m2. Užitná plocha bytu 86 m2 + terasa.

Z Lesní ulice je přístupné přízemí nemovitosti, které bylo užíváno jako samostatný byt 3+1 o výměře cca 83 m2. Užitná plocha bytu 77 m2 + veranda.

Z Lesní ulice je dále samostatně přístupná garáž o výměře 17 m2.

Orientační půdorysy obou podlaží s výměrami jednotlivých místností se nacházejí v galerii tohoto inzerátu.

V roce 2007 byla rekonstruována střecha a osazena plastová okna v celém objektu. V roce 2012 byl instalován nový plynový kotel a nové radiátory.

Patro nemovitosti vzniklo nástavbou stávajícího přízemního domu v roce 1966, křemelinové tvárnice Calofrig, příčky cihla. Tento prostor je ihned obyvatelný.

Přízemí nemovitosti, cca 100 let staré, ze smíšeného zdiva, je několik let neužívané a je připraveno k rekonstrukci dle představ nového majitele.

Vytápění nemovitosti je řešeno již uvedeným plynovým kotlem umístěným ve sklepě, s rozvodem do radiátorů po celé nemovitosti.

Ohřev vody je řešen dvěma samostatnými el. bojlery pro každé podlaží nemovitosti.

Voda z obecního vodovodního řádu.

Objekt je napojen na obecní kanalizaci.

Možno financovat hypotékou. V případě zájmu mohu zajistit výhodné financování.

Pro účel prohlídek prosím zaparkujte dle přiloženého plánku (bod start) a přejděte prosím pěšky k bodu cíl. Velice dobře se zorientujete podle poutače NA PRODEJ. Místní uličky nejsou dimenzované na parkování většího počtu aut.

Souřadnice cíle jsou 14°32'25.307"E, 48°59'31.683"N

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej novostavby RD 4+kk s terasou a parkováním

Prodej novostavby RD 4+kk s terasou a parkováním

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu RD v oblíbené rezidenční čtvrti Hlincová Hora-Kodetka. Jedná se o cihlový přízemní dům typu bungalov s valbovou střechou. Dům je dispozičně 4+kk, dispozici lze ještě up...

7 600 000 Kč za nemovitost

Prodej zděného bytu 3+1 v českobudějovické čtvrti Suché Vrbné

Prodej zděného bytu 3+1 v českobudějovické čtvrti Suché Vrbné

Nabízíme ke koupi bytovou jednotku (v osobním vlastnictví) 3+1 s lodžií, situovanou v 1. patře zděného bytového domu v českobudějovické části Suché Vrbné, na adrese tř. Čsl. legií 704/18. Dispozice světlého b...

3 950 000 Kč za nemovitost

2+kk Nerudova ul. - prodej zděného, podkrovního bytu s balkonem v centru města

2+kk Nerudova ul. - prodej zděného, podkrovního bytu s balkonem v centru města

Nabízíme ke koupi podkrovní, zděný byt, dispozičně řešený jako 2+kk v žádané lokalitě Pražského předměstí, na rohu ulic Nerudova a Fr. Hrubína, v docházkové vzdálenosti do centra města. Byt se nachází ve ...

4 170 000 Kč za nemovitost

Prodej bytu 2+1 v českobudějovické čtvrti Pražské sídliště

Prodej bytu 2+1 v českobudějovické čtvrti Pražské sídliště

Nabízíme ke koupi bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví, situovanou v 7. patře zděného bytového domu v českobudějovické části Pražské sídliště, na adrese Plzeňská 585/27. Dispozice světlého bytu s podlah...

3 220 000 Kč za nemovitost

Prodej zděného, rekonstruovaného bytu 2+1 v OV s lodžií

Prodej zděného, rekonstruovaného bytu 2+1 v OV s lodžií

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekonstruovaný, zděný byt, v jedné z nejlepších lokalit v Č. Budějovicích. Jedná se o byt v 1. patře bytového domu bez výtahu, dispozičně je 2+1, orientovaný je na Z, součástí je...

4 200 000 Kč za nemovitost