Prodej pozemku pro výstavbu RD nebo rekreační nemovitosti

800 000 Kč za nemovitost

Malonty centrum obce

  | mapa

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu RD nebo rekreační nemovitosti v menší obci Radčice u Malont. Radčice jsou malá vesnice v nadmořské výšce 700m, nacházejí se 2,5km východně do Malont. Poloha obce v přírodním parku Novohradské hory dělá pozemek atraktivní pro výstavbu domu k bydlení, nebo k rekreaci.

Pozemek je o celkové výměře 1732m2, je atypického, vetšinou obdelníkového tvaru, rovinatý. Příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci, dobře přístupný v zimě i v létě.

Na pozemku je vodovod a nová přípojka elektřiny. Stávající nadzemní vedení NN, které jde přes pozemek bude letos demontováno a nahrazeno podzemním kabelem NN (již je vydané a platné rozhodnutí o odstranění stavby)

Na území obce je přírodní rezervace Rapotická březina, která je součástí Ptačí oblasti Novohradské hory a přírodního parku Novohradské hory, nedaleko protéká říčka Černá s vodní nádrží Hradiště.

K dispozici ihned, prohlídky po dohodě s makléřem

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej vzrostlého lesa na Českobudějovicku

Prodej vzrostlého lesa na Českobudějovicku

Nabízíme ke koupi vzrostlý les u obce Bukvice, 9 km východně od Trhových Svinů (okres České Budějovice). Pozemek obdélníkového tvaru ( cca 350 x 20 metrů ) má celkovou výměru 6.930 m2. Porostově je zastoupen z ...

440 000 Kč za nemovitost