Prodej nového bytu 3+kk s terasou, 80 m2, v novostavbě bytového domu na břehu Lipenského jezera

7 120 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Černá v Pošumaví Klidná část obce

  | mapa

Nabízený slunný podkrovní byt 3+kk je umístěn ve 4. NP nového zděného bytového domu s výtahem a zajištěným parkováním, který je umístěn v 1. řadě na břehu Lipenské nádrže. V objektu jsou vybudovány byty typu 1+kk až 4+kk s velkou terasou s krásným výhledem na jezero, které jsou koncipovány jako luxusní apartmány určené k rekreaci, bydlení nebo pronájmu. Jedná se o skvělou investici s vysokým potenciálem v této velmi žádané lokalitě Lipenska, v Černé v Pošumaví.

Areál objektu má moderní přístupový systém a zahrnuje kromě bytů wellness umístěné v přízemí objektu, možnost parkování v uzavřeném prostoru za závorou a písečnou pláž, která je přístupná přímo z objektu. Kolem domu vede cyklostezka vedoucí kolem Lipenské nádrže.

Dům má výtah, je bezbariérový a je tak vhodný i pro lidi se sníženou pohyblivostí.

Do podkrovního bytu o dispozici 3+kk (80,4 m2) vcházíme přes předsíň (5 m2), ze které je přístup do dalších místností včetně šatny (4 m2).

V obývacím pokoji o velikosti 23 m2 se nachází rohová kuchyňská linka (osazena spotřebiči TECO sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou a dřezem). Pokoj je krásně osvětlen velkým francouzským oknem, kterým vycházíme na velkou terasu (16 m2) s nádherným výhledem na jezero. Na tuto terasu je přístup také z ložnice (9 m2).

Druhý pokoj (9 m2) je osvětlen dvěma střešními okny.

Koupelna (5 m2) je osazena vanou, umyvadlem, otopným žebříkem, WC a bojlerem.

Velký úložný prostor nabízí sklep/sklad (6 m2), který se nachází na patře.

V bytě jsou položeny plovoucí podlahy, v koupelně a předsíni dlažba. Byt je vytápěn topnými panely, teplá voda je ohřívána bojlerem.

K bytu je možné dokoupit parkovací stání v uzavřeném prostoru před domem za vjezdovou bránou. Cena parkovacího stání je 290.000,- Kč.

Černá v Pošumaví je oblíbenou destinací pro milovníky letních i zimních aktivit. Spojuje krásnou přírodu, čisté jezero a vytváří podmínky pro turistické a sportovní vyžití.

Obec Černá a sousedící obce Frymburk a Lipno nabízejí nejenom plnou občanskou vybavenost, ale i mnoho možností pro volnočasové aktivity v letní i zimní sezóně. Tato lokalita tak umožňuje celoroční využití. Nabízí se zde příjemné koupání v jezeře, rozsáhlé pláže, aquapark a wellness Frymburk, aquaworld Lipno, lyžařské sjezdovky, bruslení na jezeře, cyklostezka, půjčovny sportovních potřeb a člunů, přístav a mnoho jiných rekreačních aktivit (Stezka korunami stromů, dětský areál Království lesa).

Tato nemovitost nabízí skvělé možnosti bydlení a rekreace na exkluzivním místě s možností dalšího využití např. k pronájmu.

Doporučujeme navštívit toto krásné místo osobně.

Energetický štítek je ve zpracování (nyní uváděno G).

Dům bude zkolaudován v létě 2024.

Více informací u makléře nabídky, velmi ráda Vám nemovitost ukážu.

Byt je možné financovat hypotékou se kterou Vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej nového bytu 1+kk s terasou, 49 m2 v novostavbě bytového domu na břehu Lipenského jezera

Prodej nového bytu 1+kk s terasou, 49 m2 v novostavbě bytového domu na břehu Lipenského jezera

Nabízený slunný podkrovní byt 1+kk je umístěn ve 3. NP nového zděného bytového domu s výtahem a zajištěným parkováním, který je umístěn v 1. řadě na břehu Lipenské nádrže. V objektu jsou vybudovány byty t...

4 361 000 Kč za nemovitost

Prodej nového bytu 4+kk s terasou, 94 m2, novostavba, na břehu Lipenského jezera

Prodej nového bytu 4+kk s terasou, 94 m2, novostavba, na břehu Lipenského jezera

Nabízený slunný podkrovní byt 4+kk je umístěn ve 4. NP nového zděného bytového domu s výtahem a zajištěným parkováním, který je umístěn v 1. řadě na břehu Lipenské nádrže. V objektu jsou vybudovány byty t...

9 890 000 Kč za nemovitost

Prodej řadového rodinného domu v Černé v Pošumaví

Prodej řadového rodinného domu v Černé v Pošumaví

Nabízíme k prodeji velký řadový rodinný dům v obci Černá v Pošumaví, který je ideální investicí pro ty, kteří hledají výhodnou nemovitost s vysokým potenciálem. Tato nemovitost nabízí skvělé možnosti pron...

4 990 000 Kč za nemovitost

Prodej řadového rodinného domu v Černé v Pošumaví

Prodej řadového rodinného domu v Černé v Pošumaví

Nabízíme k prodeji velký řadový rodinný dům v obci Černá v Pošumaví, 200 m od vodní nádrže Lipno, který je ideální investicí pro ty, kteří hledají nemovitost vhodnou k trvalému bydlení nebo i pronájmu. Jedn...

4 990 000 Kč za nemovitost

Rodinný dům 15 km od Českého Krumlova

Rodinný dům 15 km od Českého Krumlova

Nabízím ke koupi rodinný dům 5+1 v obci Světlík, která je vzdálená 15 km od Českého Krumlova a 12 km od Frymburku. Patrový rodinný dům typu dvojdomek zkolaudovaný v roce 2001 je o zastavěné ploše 139 m2 a zahrado...

6 990 000 Kč za nemovitost