Prodej luxusního rodinného domu 6+kk se zahradou o cel. výměře 4998 m2, obec Zdíkov, okr. Prachatice

18 990 000 Kč za nemovitost

Při rychlém jednání možná sleva.

B Velmi úsporná

Zdíkov polosamota

  | mapa

Prodej luxusního rodinného samostatně stojícího domu s dispozicemi 6+kk balkonem v celé šíři domu a terasou. Přilehlá zahrada o celkové výměře 4998 m2. Zastavěná plocha samostatného domu a garážemi a přístřeškem na parkování je 247 m2.

Dům nabízí dvě nadzemní podlaží.

V 1.NP se nachází kuchyně s kuchyňskou linkou, vyhotovenou na míru s vestavěnými elektrospotřebiči, propojená do jídelního koutu a obývacího pokoje, kterému dominuje krb. Dále pokoj, spíž, vstupní chodba se šatnou, spojovací chodba s vestavěnými skříněmi na míru, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kotelna na tuhá paliva, 2x garáž s dílnou a dřevěné schodiště vedoucí do 2.NP.

V 2.NP se nachází 4 pokoje, ložnice se šatnou a s východem na lodžii, propojenou do balkonu, kam je východ ze dvou dalších pokojů, čtvrtý pokoj slouží jako pracovní pokoj. Prostorná 14,3 m2 koupelna s vanou, dvojumyvadlem, prostorem na sprchový kout, WC je prosvětlena dvěmi střešními okny.

Z garáže je výlez do půdního prostoru a z horní chodby výlez do půdního prostoru nad obytnou částí. Elektrická pojezdová brána.

Zahradní část nabízí posezení na větrem chráněné terase. Vysázeno velké množství ovocných stromů, možnost pěstování ovoce i zeleniny ve skleníku i mimo něj. Vytápění domu je ústřední, zajišťuje kotel na tuhá paliva či elektrokotel. Další možnost vytápění je krbovými kamny, které jsou umístěny v obývacím pokoji s rozvodem do horního patra. Voda a kanalizace obecní. Ohřev vody akumulační nádrž 1000l.

U domu je vystavěn přístřešek na parkování 2 osobních aut, za kterým je úložný prostor na zahradní náčiní v návaznosti na zděný sklep, kde je dostatek úložného prostoru a možnost vybudování i menšího obytného bydlení. Veškeré sítě zavedeny. Rodinný dům disponuje dvěma garážemi. Cihlový dům se nachází na samém okraji obce s krásným výhledem na šumavské kopce, javornickou rozhlednu aj.

Obec Zdíkov leží při horním okraji Šumavského podhůří je vzdálena 30 km od hraničního přechodu Strážný s Německem. Praha vzdálena 140 km, Plzeň 97 km, Strakonice 31 km a 9 km od sportovního areálu zimních i letních sportů Zadov.

Doporučujeme prohlídku této nemovitosti, nebo můžet enahlednout na video této nemovitosti. https://youtu.be/C-g2HihjgQI

Bližší informace u makléřky zakázky.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou o celkové výměře 2457 m2 v obci Hrabice, okr. Prachatice

Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou o celkové výměře 2457 m2 v obci Hrabice, okr. Prachatice

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicemi 4+1 se zimní zahradou. Zastavěná plocha domu je cca 110 m2 a s přilehlou zahradou je celkové výměře 2457 m2. Dům má dvě nadzemní podlaží a jedno podzemní...

11 600 000 Kč za nemovitost

Prodej luxusního domu po rekonstrukci v obci Paračov, 1624 m2, okr. Strakonice

Prodej luxusního domu po rekonstrukci v obci Paračov, 1624 m2, okr. Strakonice

Exkluzivně nabízíme k prodeji vícegenerační dům či zemědělskou usedlost, která se nachází v malé jihočeské obci Paračov vzdálené od Volyně 10 km, Strakonic 16 km, Kvildy 48 km a Prahy 125 km. Usedlost ležící...

15 490 000 Kč za nemovitost