Prodej hotelového apartmánu v lázeňském středisku Bad Griesbach

44 500 € za nemovitost

Ke konečné ceně je nutno připočítat transakční poplatky ve výši 6,5% z ceníkové ceny

G Mimořádně nehospodárná

Strážný klidná část obce

  | mapa

Exkluzivně nabízíme k prodeji hotelové apartmány v lázeňském středisku Bad Griesbach. Apartmány se nachází v hotelu Therme Birkenhof Bad Griesbach.

Hotel Birkenhof se nachází v krásném prostředí jižního Bavorska 30 km od Pasova, oblast je nazývána jako "Bavorské Toskánsko". Lázeňský komplex využívá léčivou sílu minerální vody, která pryští z hloubky 1.522 m, jejíž výstupní teplota je kolem 60°C.

Hotel Birkenhof je hotelový komplex, tvořený dvěma budovami ve tvaru U. Budovy jsou propojené podzemními chodbami. Hotel disponuje ubytováním se 150ti lůžky, vlastním bazénem s relaxačním centrem s lázeňským programem. K dispozici je recepce a restaurace. Parkování je zajištěno v přilehlém parkovacím domě.

Byty kupujete do osobního vlastnictví. V katastru nemovitostí, stejně jako v ČR, máte zapsanou bytovou jednotku a podíl na společných částech domu. V domě je ze zákona založeno společenství vlastníků. Byt kupujete jako investici, byt dáváte do následného pronájmu provozovateli hotelu na 10let, k dispozici máte pro sebe 20 dnů v roce, vlastníci mají garantovaný výnos z pronájmů. Majitelé apartmánů mají 10% slevy na lázeňské procedury nabízené hotelem Birkenhof.

Jedná se o hotelové pokoje s příslušenstvím, výměry jsou 26,2 m2-33m2, apartmány jsou bez kuchyňské linky, byty v přízemí mají terasu, byty v patře mají balkon, podkrovní byty mají okenní vikýř.

V bytech je většinou starší, zachovalý, masivní, bavorský nábytek, který je v ceně apartmánů. Každý apartmán má sociální zařízení. Apartmány procházejí postupnou rekonstrukcí. Každý z apartmánů bude do 3 let rekonstruovaný na náklady prodávajícího.

K prodeji je 16 apartmánů.

Podrobnosti na www.apartmanybavorskyles.cz nebo u makléře

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej hotelového apartmánu v lázeňském středisku Bad Griesbach

Prodej hotelového apartmánu v lázeňském středisku Bad Griesbach

Exkluzivně nabízíme k prodeji hotelové apartmány v lázeňském středisku Bad Griesbach. Apartmány se nachází v hotelu Therme Birkenhof Bad Griesbach. Hotel Birkenhof se nachází v krásném prostředí jižního Bavorsk...

44 500 € za nemovitost

Ke konečné ceně je nutno připočítat transakční poplatky ve výši 6,5% z ceníkové ceny