Prodej chaty 50 m od Lipna, zast. pl. 34 m2, obec Frymburk- Milná, Lojzovy Paseky

3 900 000 Kč za nemovitost

Frymburk okraj obce

  | mapa

Nabízíme ke koupi zděnou rekreační chatu stojící na vlastním pozemku, 50 m od od břehu Lipenské nádrže, u lesa, v chatové osadě Lojzovy Paseky, k.ú. Milná, vzdálené 6 km západně od Frymburka.

Podsklepená chata byla postavena před cca. 55ti lety a je převážně v původním, průběžně udržovaném stavu.

Zastavěná plocha nemovitosti 34 m2 , leží na pozemku o celkové výměře 367 m2, který je mírně svažitý.

Pod chatou se nachází garáž/dílna o ploše 13 m2 + 4 m2, přístupná plechovými vraty od jihu.

Do chaty se vchází ze severní strany zádveřím (5 m2) ze kterého je přístup na suché WC a do hlavní obytné místnosti (21 m2) s kamny. Odtud se prudkými schody vchází do obydleného podkroví se sedlovou střechou.

V podkroví je ložnice (15 m2) s balkonem (3 m2).

Z hlavní obytné místnosti a z balkonu v podkroví je krásný přímý výhled na Lipenskou přehradu.

Stavba je zděná, v úrovni střechy se jedná o dřevostavbu. Střecha chaty je sedlová, krytá betonovou střešní taškou. Okna jsou dřevěná s dvojsklem, dveře dřevěné.

Chata je vytápěna kamny na tuhá paliva, napojena na přípojku elektřiny.

Na prodávaném pozemku je zkolaudován vrt o hloubce 25 m s vydatností 0,5 l/s. Voda není do chaty dovedena.

Odpad je svedený do vyvážecí jímky.

Součástí chaty je dřevěný přístřešek pro uskladnění dřeva.

Na hranici pozemku sousedící s příjezdovou lesní cestou je vysázen hustý plot smrčků. Příjezdová cesta je nezpevněná, lesní.

Dle územního plánu je možné využít tuto nemovitost takto: zastavěnost pozemku je max. 40 % , výška max. jedno nadzemní podlaží plus podkroví, zastřešení musí být v souladu s kontextem okolí, vzdálenost chat min. 10 m.

Hlavní předností této nemovitosti je oblíbená lokalita přímo u vodní nádrže Lipno. V nedalekém Frymburku je k dispozici komplexní občanská vybavenost. Tato oblast je oblíbenou destinací pro milovníky letních i zimních sportů a žije bohatým kulturním životem. Spojuje krásnou přírodu, čisté jezero, turistické aktivity, ubytovací, stravovací, wellness služby, vyžití i pro rybáře, houbaře a turisty.

Ve Frymburku se nachází aquapark, wellness, možnost vodních sportů i výletních plaveb. V zimním období je možné využít blízký lyžařský areál (skipark Frymburk), běžecké stopy a při zamrznutí Lipna i bruslařskou dráhu.

Chata je ideální pro rybáře, houbaře milovníky koupání, majitele loděk a kohokoliv, kdo si chce u Jihočeského "moře" odpočinout.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Kompletně zasíťovaný pozemek připravený pro stavbu rodinného domu, Frymburk

Kompletně zasíťovaný pozemek připravený pro stavbu rodinného domu, Frymburk

Zájemcům o koupi pozemku pro stavbu rodinného domu nabízíme krásný rovinatý pozemek ideálního obdélníkového tvaru v žádané lokalitě u Lipenské přehrady, v obci Frymburk. Nabízený pozemek má celkovou plochu 55...

3 108 900 Kč za nemovitost

Č. Krumlov - prodej zděného bytu 2+kk s terasou, zahradou a garáží

Č. Krumlov - prodej zděného bytu 2+kk s terasou, zahradou a garáží

Exkluzivně nabízíme ke koupi atypický zděný byt se zahradou a terasou v osobním vlastnictví umístěný v rezidenčním bytovém domě v Českém Krumlově, část Vyšehrad. Byt s terasou umístěný v 1. patře domu je o...

4 300 000 Kč za nemovitost

Prodej jihočeského venkovského statku s pozemky

Prodej jihočeského venkovského statku s pozemky

Nabízíme ke koupi venkovské stavení situované na Brložsku, v krajinné oblasti Blanského lesa, na adrese Rojšín 6. Objekt selského statku se nachází na pozemcích s celkovou výměrou 2.326 m2 a je ho, díky dispozici...

5 250 000 Kč za nemovitost

Rodinný dům Křemže

Rodinný dům Křemže

Nabízíme prodej rodinného domu, který se skládá ze dvou bytových jednotek 3+kk a 3+1 v žádané lokalitě Křemže nacházející se v CHKO Blanský les. Dům o užitné ploše cca 170 m2 se zahradou 876 m2 s nádherným v...

3 300 000 Kč za nemovitost

Prodej zděné chaty, zast.plocha 91 m2, zahrada 192 m2, 12 km od ČB

Prodej zděné chaty, zast.plocha 91 m2, zahrada 192 m2, 12 km od ČB

Nabízím zděnou chatu v klidné lokalitě mezi obcemi Kosov a Krnín, 12 km od Českých Budějovic v chatové osadě Yukon, v blízkosti Svineckého potoka a rybníka Čekanov. Chata je dostupná autem, autobusem i vlakem. Nemo...

2 490 000 Kč za nemovitost