Prodej bytu 3+kk, 92 m2, 17.NP

16 490 000 Kč za nemovitost

B Velmi úsporná

Praha centrum obce

  | mapa

Nabízím k prodeji exkluzivní byt v luxusním bytovém komplexu GARDEN TOWERS. Tento skvělý byt o velikosti 3 + kk je vhodný pro náročné klienty, kteří ocení nádherný výhled a unikátní prvky této nemovitosti.

Byt se nachází ve 17. patře 18-patrového novostavby bytového komplexu Garden Towers. S celkovou užitnou plochou 92m² tento prostorný byt nabízí dostatek místa pro komfortní bydlení. Součástí nemovitosti je také sklep o ploše 6m² a uzavřené garážové stání o ploše 19m², což zajišťuje dostatek místa pro uložení vašich předmětů a parkování vašeho vozidla.

Poloha tohoto bytu je dalším výjimečným prvkem. S orientací na jihovýchod máte přístup ke krásnému slunečnímu svitu po celý den. Okolí je bohaté na občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, pošta, supermarkety ... . To vše včetně centra je dosažitelné po pár minutách chůze či jízdy.

Luxusní vybavení a unikátní prvky této nemovitosti zaručují, že si užijete každou chvíli strávenou v tomto bytě. K dispozici je výtah a recepce, které přispívají k pohodlnému a bezpečnému bydlení. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, komplex budov tvoří uzavřený dvůr.

Tento luxusní byt vám poskytne exkluzivní a komfortní bydlení, které si zasloužíte. Pokud jste zaujati touto nemovitostí a chtěli byste ji prohlédnout, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu pro Vás a rád Vám poskytnu další informace a domluvíme si prohlídku.

Kontaktujte makléře nemovitosti