Prodej bytu 1+kk, 22 m2, Rychnov nad Kněžnou

1 250 000 Kč za nemovitost

G Mimořádně nehospodárná

Rychnov nad Kněžnou Centrum obce

  | mapa

Hledáte menší byt, abyste se mohli osamostatnit od rodičů? Nebo hledáte byt, který budete moci dále pronajímat? Pak neváhejte a mrkněte na tuto nabídku, která bude třeba ta pravá!

V Rychnově nad Kněžnou, v těsné blízkosti Kauflandu a vlakového nádraží Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku o celkové podlahové ploše 22 m2. Ta je umístěna v 1. nadzemním podlaží bytového domu. Byt prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí - elektřina v mědi, voda v plastu, nové koupelnové jádro, kuchyň a plastové okno. Vzhledem k tomu, že v domě jsou vysoké stropy, byla v rámci rekonstrukce také vybudována nástavba na spaní.

Do bytu je přivedena elektřina, voda, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Vytápění je řešeno akumulačními kamny a částečně podlahovým vytápěním v koupelně a části kuchyně.

K domu patří oplocený pozemek, který je možné využít k posezení nebo relaxaci. Benefitem pro obyvatele tohoto domu je jeho umístění, kdy obchod, vlak i autobus máte v dochozí vzdálenosti do 3 minut - vlakové i autobusové nádraží jsou v těsné blízkosti domu, stejně tak Kaufland.

Rychnov nad Kněžnou svým obyvatelům dále nabízí kompletní síť obchodů a služeb, včetně několika mateřských škol, základních a středních škol, stravovacích zařízení, pošty, lékařů, nemocnice, plaveckého bazénu a další. Stejně tak v přírodě můžete být do 10 minut.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte, zavolejte mi a domluvme si společnou prohlídku! Těším se na setkání s Vámi.

Kontaktujte makléře nemovitosti

Podobné nemovitosti

Prodej pozemku  3 261m2, Červená u Letohradu

Prodej pozemku 3 261m2, Červená u Letohradu

Nabízíme k prodeji slunný pozemek v Červené u Letohradu, oblast Jankovice, s krásným výhledem do okolní krajiny. Jedná se o ideální polovinu. Jmenovitě jde o pozemek parcelní číslo 423/1 o celkové výměře 5 498m...

945 690 Kč za nemovitost

včetně provize RK a právního servisuvního servisu

Prodej chalupy 169 m2 Mladkov, zahrada 205m2

Prodej chalupy 169 m2 Mladkov, zahrada 205m2

Nabízíme chalupu v žádané obci Mladkov o zastavěné ploše 169m2, obytné ploše 70m2 a zahradou o výměře 205m2. Asi pře deseti lety prošla chalupa částečnou rekonstrukcí. Je zde rozvedena elektřina v mědi, 3 f�...

1 790 000 Kč za nemovitost

včetně provize RK a právního servisu