Prodej apartmánů do OV, 33m2 s balkonem, kuchyňkou

44 000 € za nemovitost

K ceníkové ceně se připočítávají převodní poplatky ve výši 6,5%

E Nehospodárná

Kvilda klidná část obce

  | mapa

Exkluzivně nabízíme k prodeji apartmány v apartmánovém resortu Predigtstuhl v obci Sankt Engelmar v Bavorském lese v SRN.

Sankt Engelmar leží v nadmořské výšce 808 m.n.m a zve k rozmanitým aktivitám, odpočinku a rodinné dovolené. Mírné kopce a majestátní hory charakterizují tuto rekreační oblast Bavorského lesa.

Sankt Englmar - státem uznávané klimatické lázně a středisko zimních sportů v přírodním parku Bavorský les. Horská obec slibuje odpočinkovou i aktivní dovolenou v nádherné nízkohorské krajině Bavorského lesa v létě i v zimě.

Sankt Englmar s místními horami Pröller, Knogl, Predigtstuhl, Hochberg a Hirschenstein - všechny vysoké přes 1 000 m, lesem přímo před dveřmi prázdninového domu, 125 km značených turistických tras v létě a asi 50 km vyčištěných turistických tras v zimě, hosté zde najdou ideální místo pro dovolenou. V přírodě blízkém lázeňském parku s různými vodními zařízeními, Kneippovými bazénky, 4,5 km pěších stezek s mnoha lavičkami, dětským hřištěm. Zážitkový statek "Alte Mühle" (Starý mlýn) je začleněn do lázeňského parku v typické venkovské stavební kultuře, s dětským hřištěm, historickým vodním mlýnem, kamennou pecí na pečení a statkem s mlýnskou místností a obchodem na statku.

Atrakcí pro malé i velké je sáňkařský a volnočasový ráj s letní sáňkařskou dráhou, horskou dráhou, létající liškou, adventure golfem, mega skluzavkami, tubingovou dráhou a mnoha dalšími atrakcemi, např.WaldWipfelWeg", stezka v korunách stromů ve výšce 30 metrů. Přilehlá naučná stezka je výstavní a smyslová zahrada pro malé i velké. Novinkou je "Dům na hlavě" - ponořte se do "světa vzhůru nohama". Od srpna 2015 vás zavedeme do "světa vnímání". Navštivte Bayerwald Xperium v budově "Alter Pfarrhof", hned nad kostelem.

V Predigtstuhl Resortu nabízíme k prodeji 37 apartmánů (viz ceník). Apartmány jsou dispozičně 1+kk o výměře 33m2. Každý apartmán má příslušenství, balkon nebo terasu, malou kuchyňku. Apartmán je zařízený nábytkem (vybavení je: malá kuchyňka, jídelní stůl, dvoupostel, gauč, skříně. V zádveří je odkládací prostor (šatna)

Apartmán kupujete do osobního vlastnictví a máte ho zapsaný v katastru nemovitostí. Spolu s jednotkou kupujete podíl na společných částech budovy a pozemcích.

Apartmán užíváte dle vlastního uvážení. např.ho máte pouze pro osobní potřebu nebo potřebu vašich příbuzných a známých. Můžete ho také pronajímat přes ubytovací portály např. Booking.com, Airbnb, Chalupy.cz apod. Měsíční poplatky stanovené správcem jsou za apartmán ve výši 268,-EUR.

Prohlídky objektu nebo další informace u makléře zakázky nebo na apartmanybavorskyles.cz

Kontaktujte makléře nemovitosti