Chci prodat nemovitost

 

Prodáme vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Proč svěřit prodej nemovitosti právě nám?

Máme zkušenosti – prodali jsme již více než 2 000 nemovitostí v celkové hodnotě přes 5 miliard Kč
Jak probíhá prodej nemovitosti

Víme, jak funguje realitní trh – máme díky sdíleným datům celé sítě RE/MAX a možnostem přístupu do katastru a cenových map neustále přehled o dění na trhu s realitami. Víme, co se právě děje, kam trh směřuje a díky tomu umíme správně nastavit způsob prodeje i cenu nemovitosti.

Ošetříme rizika spojená s prodejem a koupí nemovitosti.

 • Mezi 5 nejčastějších patří:

  1. Přístup k nemovitosti – prověříme za vás, zda je právně zajištěn přístup k nemovitosti. Mnoho klientů bývá překvapeno, že cesta, po které 30 let jezdí, právně neexistuje.

  2. Prověříme soulad zápisu v katastru nemovitostí, případně stav evidovaný stavebním úřadem s realitou.

  3. Zjišťujeme omezení vlastnických práv jako jsou věcná břemena, zástavní práva, předkupní práva a další.

  4. Splnění zákonných povinností – upozorníme vás na vaše zákonné povinnosti spojené s prodejem jako jsou například vyhotovení energetického průkazu PENB, předání stavební dokumentace případně vaše daňové povinnosti.

  5. Kvalitní právní servis – zajistíme dobře zpracovanou kupní smlouvu odpovídající specifikům konkrétní transakce, ne nějaký vzor z internetu, rovněž bezpečný převod kupní ceny prostřednictvím úschovy u certifikovaného advokáta. Na závěr předáme nemovitost a převedeme odběrné místo elektřiny, plynu a vody na nového vlastníka.

Máme vzdělané makléře – v naší kanceláři klademe velký důraz na vzdělání a profesionalitu našich makléřů. Máme mnoho makléřů s nejvyšším dosažitelným vzděláním v realitách – certifikací ISO 17024. Podívejte se na jejich hodnocení a reference na: https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-dynamic/

Inzerujeme všechny nemovitosti i v zahraničí – pokud prodáváte s námi, je vaše nemovitost inzerována na 94 realitních serverech v ČR a také automaticky i v zahraničí, takže je viditelná pro zájemce z 82 zemí světa.

 

Chcete prodat vaši nemovitosti nebo jen nezávaznou konzultaci:

kontaktujte přímo svého makléře https://www.remaxdynamic.cz/makleri.html

nebo nám zavolejte na +420 725 910 910

nebo nám napište na dynamic@re-max.cz

 
 

Copyright REMAX Dynamic

 

webdesign by Lewest.cz www.lewest.cz